Som v 6. týždni a nechutí mi jesť

danka719
29. dec 2022

Ahojte baby. Som v 6.tt a mám strašné pálenie záhy. Najprv mi chutilo jesť všetko možné miešala som kyslé so sladkým a zrazu nemám vôbec chuť jesť už pár dní . Musím sa nútiť aspoň ovocie jesť. Je to normálne? Pri tom som štíhla nechcem schudnúť ešte viac

ivik4
29. dec 2022

Vsak ano je to normalne

rraspberry
29. dec 2022

Ja som síce nemala problém s pálením záhy ale keď som začala mať nevoľnosti a zvracanie začala som menej a menej jesť. Celé tehotenstvo som mala príšernú nechuť do jedla a len som sa nútila aspoň niečo zjesť. Keď som otehotnela mala som 50kg. Po pôrode 40kg. V momentálnej situácií sa mi to hovorí síce ľahko ale ak by som to mohla zmeniť určite by som sa snažila viac zaprieť čo sa jedenia týka.

danielahamar
29. dec 2022

ja som každé jedno tehu schudla prvé mesiace 10kg, takže je to úplne normálne a ja som aj zvracala každé ráno pri každom jednom. Posledné tehu som sa nútila jesť, ale, že úplne všetko v malých množstvách

hsjdudhdbd
4. jan 2023

@danka719 neschudnes to ti garantujem ja som mala 48kg ked som otehotnela a v tehotenstve som nejedla skoro nic zo vsetkeho mi bolo zle meso syry vajicka vsetko a dieta velke zdrsve

danka719
autor
5. jan 2023

Ďakujem baby . V utorok som mala termín u dr. a rastie úplne normálne že má všetky živiny ktoré potrebuje. Zbytočne stresujem... tak som kludnejšia ☺️☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre