Som v 4. mesiaci a nevládzem už pracovať

weronika2306
11. feb 2021

Ahojte,
dokedy ste pracovali počas tehotenstva? Ja som v 4. Mesiaci robím 12-tky celý deň na nohách ale niekedy už nevládzem aká som unavená.

gejbrel
11. feb 2021

@weronika2306 Ja som robila Pol roka nocne 12Ky v anglicku v sklade. Mala som navyse len jednu prestavku, plus sme este domov chodili 5KM peso :D TO bolo vtedy na palicu. Myslela som, ze si nohy odrezem...Robila som do 7 mesiaca potom sme odisli domov. A nakoniec som zakotvila u tety vo firme, kde som este robila tyzden pred porodom 😀 Teraz druhe tehotenstvo som robila 8cky ale iba 5 mesiacov ptm zacala korona..

nikpa
11. feb 2021

@weronika2306 pracovala som dokedy som vládala. Tie peniaze nestoja za to aby si sa v práci premahala a ohrozila seba alebo bábätko. Takze toto je úplne individuálne podľa povahy, náročnosti práce a tvojho stavu.

katarina9593
11. feb 2021

@weronika2306 ja som ťahala 12ky v domove dôchodcov ...až skoro do 8 mesiaca

eskop
11. feb 2021

@weronika2306 ahoj, ja si som davala papier zamestnavatelovi, ze som tehotna a tam bolo pisane, ze viac ako 8hodin nemozem denne pracovat sice ja som len 6,5 hod pracovala a ani nic tazke robit

zuzana18072020
11. feb 2021

nerobim od 7 tyzdna 🙂 psychicky ani fyzicky by som to nedala.. od zaciatku mam bolesti v krizoch a v podbrusku a teraz ked je ta prekliata koronavirusova vec uz duplom...
pracujem v potravinach plno ludi asi by som ich pozabijala

weronika2306
autor
11. feb 2021

Tiež som si povedala že nemá zmysel za každú cenu pracovať, musím myslieť aj na seba a hlavne na malé bábo🙂 ..ešte dupľom teraz v tej korona dobe.. keďže robím na čerpacej stanici a som v neustálom kontakte s hocijaký ľuďmi..a vystáť 12tku mi tiež robí problém..

ivka21
11. feb 2021

Ja som hneď oznámila tehotenstvo v práci tak som prestala robiť víkendy aj dvyhat ťažké. A aj tak na v 5 m vypísali rizikové tehotenstvo.

tetaandulkova
11. feb 2021

Ja som doma od začiatku 6. mesiaca, pracovala som v obchode, na smeny ranné-poobedné, to vstávanie o 4 ráno bolo v pohode, ale na poobedných chodiť domov o 22.00 mi nevyhovovalo, už o 18tej som od únavy odpadávala v práci, málo voľna + aj tá korona, nestojí mi to za to. Keby nebola korona ešte by som cca mesiac potiahla, ale takto bohužiaľ 😒

konikkon
12. feb 2021

@weronika2306 to nerieš, či iné pracovali. Ak si unavená, tak nepracuj, chod na PN a odpocivaj, užívaj si to. Tehotenstvo ma byt jedno z najkrajších období v tvojom živote, preto si to zariad tak, aby si sa citila komfortne. Ešte sa v živote narobíš.

anett63
23. feb 2021

@weronika2306 netreba riskovať a ísť na pn. A najmä keď robíte 12 tky a cítite sa velmi unavená.

alchemilkazltozelena
23. feb 2021

@weronika2306 pol roka pred narodenim dcery som uz ostala doma

18momo18
23. feb 2021

Ja som tiez isla uz v 4.tom mesiaci na PN, fyzicky by som aj pracu zvladala ale psychicky nie. Naco sa trapit, zdravie je prednejsie. Treba oddychovat a uzivat si tehotenstvo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre