Spadnuté bruško v 21. týždni + 2 dni

3dominika3
23. okt 2016

Ahojte ,chcem sa opýtať ci mal niekto takyto problém a ako to riesil... som v 21tt a moja gyn. mi povedala ze mám spadnuté bruško a mala je strašne nízko...odporučila mi oddychovať a dávať si aj 7 krát denne magnézium a aby som si dávala probiotiká vitagyn C v tabletkách ,bohužiaľ mi povedali v lekárňach ze tieto tablety su neni registrovane na Slovenku....bojim sa že budem mať predčasný porod 😒 ☹ ... ďakujem

tyelde
24. okt 2016

Ja som mala "spadnute" vyse 3 mesiace a nic, hlavne sa nestresuj, to ti ten porod privola skor ako padnute brucho 🙂

ajana1
24. okt 2016

@3dominika3 asi ti zabudla aj povedat Ze babatko este moze vyjst dohora ako bude rast. Nic neobbykle to nie je takze klud

3dominika3
autor
26. okt 2016

nie praveze mi nič také nepovedala ,ale ďakujem som sa dosť bala

andrejta
26. okt 2016

@3dominika3 a nemozes ten vitagyn vo forme gelu? Ma samostatne aplikatory, tak by to mohlo pomoct, ci?

3dominika3
autor
26. okt 2016

Pýtala som sa na to a hovorila že to musia byť nejaké tablety ,len nechapem ako mi môže povedať o liekoch ktoré niesu ešte ani registrované na Slovensku

andrejta
26. okt 2016

@3dominika3 aj mne raz predpusali v tehu lieky, ktore sa uz u nas nedali zohnat. Nepamatam co to bolo, ale je pravdepodobne, ze to bolo to iste. Mali to byt tablety a mali len krem. A to bolo pre styrmi rokmi. Kam chodis na gyndu?

hateria
3. nov 2016

@3dominika3 aj mne to povedali na poslednej poradni. Ale ze nemam sa obávať,ze ono sa to zvykne dvihnúť do 30.tt. V prípade,ze nie tak hrozí cisársky a pri komplikáciách ako je krvácanie aj predčasný porod. Ze mam viac oddychovať, nic tažké nedvíhat a malo by to byt Ok. Tiež beriem 6tab.magnezia denne. Buduci tyzden mam poradňu,tak som zvedavá...ja sa len bojím aby to velmi netlačilo a nezačala som sa otvárať 😬 Musíme veriť,ze vsetko bude Ok 😉

3dominika3
autor
4. nov 2016

@andrejta Chodím do Cadce ku pani doktorke Polakovej ,mám o tri týždne poradňu tak som zvedavá

3dominika3
autor
4. nov 2016

@hateria Mne veľa ľudí hovorilo že niekedy to je normalne,niekto má vraj spadnuté bruško počas celého tehotenstva a nakoniec ešte potom prenášajú...ja sa tiež neotvaram,snazim sa oddychovať,nic ťažké nedvíham...magnézium užívam aj v prášku jeden za deň a aj tablety odporučila mi to moja doktorka o 3 týždne mám poradňu tak som zvedavá...vraj je dobre keď lezis a mas podložené nohy ..ja s zatiaľ v pohode vôbec sa nesťažujem preto som bola dost prekvapená ale snažím sa verit že je všetko OK a ze to všetko spolu zvládneme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre