Tvrdnutie bruška v 21. týždni

lucylliana
21. aug 2022

Ahojte pri prvom tehu som tvrdnutie bruska mala až po 30tt. No teraz som v prebiehajúcom 21tt a už mi niekedy tvrdne. Magnezium neužívam myslite že by som mala začať ?

miankass
21. aug 2022

@lucylliana myslim si ze by si mala, mne tvrdlo tak tiez.. a celw tehu som mala uzivat 3x denne 1 tabletu

nikpa
21. aug 2022

@lucylliana áno, dávaj si keď pocitujes tvrdnutie. Mala som to rovnako, pri prvom tehu až tak neskôr a pri druhom veľmi skoro mi začalo tvrdnut a uz mi to zostalo až do pôrodu. A ďalšia vec, nenamahala si sa alebo si viac nechodila?

lucylliana
autor
21. aug 2022

@nikpa tak mám malého syna a on neobsedi a veľa krat sa pýta na ruky takže sa cez deň nenudim

nikpa
21. aug 2022

@lucylliana Chapem, starší mal 3 roky keď som bola tehotná, nedá sa moc oddychovať. Ale to branie na ruky som obmedzila, vždy keď sa pýtal pestovať, oblbla som ho volacim iným. Šetri sa, ešte máte veľa času pred sebou do pôrodu.

bibsha
22. aug 2022

@lucylliana mne začalo tvrdnuť asi v 16tt 🤔 dávam si aj magnézium ...teda dávala už som prestala 😅 a aj tak mi zo 2krat denne stvrdlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre