Spanie na bruchu v 15 týždni

sasha226
10. dec 2012

Ahojte baby, som v 15 tt tehotenstva. Cely zivot som spala na bruchu. Chcem sa opytat ci je to ok, ze v takomto stadiu stale na bruchu spim, vobec mi brusko neprekaza, pretoze skoro ziadne nemam. Mam len taky,, blby pocit,,. Dakujem 😉

mata24
10. dec 2012

@sasha226 úplne v pohode, ja som v 20tt a stále spím na bruchu 😉 akurát si už teraz dávam pod seba vankúš na kojenie až tak netlačím na bábo. aj v prvom tehu som dlho spávala na bruchu, takže určite nemusíš mať žiadne výčitky 🙂

sasha226
autor
10. dec 2012

Dakujem 🙂 tesim sa z toho na jednej strane ze sa viem dobre vyspat vo ,,svojej,, polohe na druhej strane som sa chcela uistit ci netlacim na babatko. Aky mas kojaci vankus? ktory je lepsi? ten s tymi gulickami alebo ten co ma dnu penu ?

anjelicek26
10. dec 2012

@sasha226 - ked ti to bude prekazat, otocis sa 🙂 Uplne jednoduchy princip 😅 Plus si kup kojaci vankus, ten xxl velkost, prehodis cez to nohu a budes spat spolky na bruchu este dlhsie 🙂 Ja mam taky gulickovy, ale pevne plneny, oplati sa zainvestovat chlp viac, ved na tom neskor budes aj kojit + moj manzo ho doteraz berie pod hlavu pri citani xixi

sasha226
autor
10. dec 2012

Samozrejme nie je problem investovat len citam fora, a niekomu voac vyhovuje ten s gulickami niekomu ten s penou tak sa neviem rozhodnut 😖 kde si kupila ten tvoj ?

raza
10. dec 2012

@anjelicek26 prosím ťa, hladám to na nete, ale tam nie je rozdelené pdla veľkosti, aspoň som zatiaľ nenašla... koľko meria asi ten tvoj XXL?

anjelicek26
10. dec 2012

@raza - ma dva metre a je pekne naplneny 😉 Ten s penou sa mi zdal trosku tvrdy - hlavne neskor pri kojeni.

raza
10. dec 2012

@anjelicek26 ďakujem, idem hladať 🙂 mám na to čas 🙂

raza
10. dec 2012

@anjelicek26 prepáč, že zas otravujem, ale myslíš , že takátuto výáplň mám hladať?

•Náplň tvoria EPS granule – predpenené polystyrénové granule alebo guličky. Používajú sa okrem iného aj ako náplň do zdravotných a rehabilitačných pomôcok. Z toho dôvodu nie sú chemicky znečistené.

sasha226
autor
10. dec 2012

ja som pocula ze je lepsi ten s ,,gulickami,, poslite niekto link kde to najdem 🙂

anjelicek26
10. dec 2012

@raza - ano ten je lepsi, aj ked to je moj skromny nazor 😉

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
27. feb 2020

@cokolada_876 rok 2012

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre