Svrbenie brucha v 26. týždni

anicka246
5. jún 2013

Ahojte baby, som v 26tt a strašne ma svrbí burcho :( Môže to by len tým že sa mi rozťahuje alebo aj pre niečo iné??? Už neviem čo mám robiť, by som si ho doškrabala najračej..ďakujem za info vopred

bublina83
5. jún 2013

@anicka246 je to urcite len napnuta pokozka, daj pozor na strie, treba sa natierat veeeeeeela 🙂

anicka246
autor
5. jún 2013

no ved sa snažím natierať, ale napríklad ked som v robote mám 11ku tak si nemám ako :( takže si len ráno a večer... ale ďakujem

zuzkababy
6. jún 2013

no ja byt tebou idem s tym gynek.ja ked som cakala prve som sa o tom nahodne docitala o svrbeni brucha.ano moze to byt aj ze sa koza natahuje,ale teraz si uz nespomeniem co to znamena este.
aj mna zacala koza na bruchu svrbiet,a isla som ku gynek,a ta mi myslim hned krv brala.ja som sa to v tehotenskej kizke myslim docitala.pre istotu sa spytaj svojho gynek.nic za to nedas,
ja som bola sice vtedy vo vyzsom stadiu tehotenstva,ale nikdy nevies

ooo
6. jún 2013

ak velmi svrbi brucho, tak sup k lekarovi, nech ti spravi pecenove testy - pre istotu.
@anicka246

kitty88
6. jún 2013

moze to byt aj natahovanim koze, ale svrbenie v tehotenstve znamena problemy s pecenou, tak by som radsej na tvojom mieste navstivila gynekologa, nech spravi pecenove testy. kamoska toto mala, maly jej tlacil na pecen, vsetko ju svrbelo a keby to neriesila hned, tak ju to mohlo vazne ohrozit... tym ta nechcem vystrasit, ale radsej by som sa o tom zmienila doktorovi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre