Týždeň necítim bábätko v brušku

anamorma
6. feb 2015

Ahoj tehulky a mamicky,potrebujem poradit,asi panikarim,ale radsej sa spytam pre pokoj v dusi. Viem bolo to tu uz par krat,ale nenasla som presne svoj problem a napisem to radsej podrobnejsie.
V 16+3tt som zacitila prve pohyby,to len take tie bublinky a ten pocit,ze vo vas nieco je,v 18+0tt som zacitila prve 3 kopanceky,ale take slabucke,doktor povedal,ze to bolo iste babatko,ked som to popisovala a v 18+5tt som posledny krat zacitila kopanceky,teraz som 19+4tt a uz skoro tyzden necitim nic,dokonca ma uz tyzden neboli nic,ako ked sa mi roztahovala panva atd.proste nic necitim,mam bolesti v podbrusku akurat ked sa chcem na posteli otocit ci zdvihnut,alebo ked chcem vstat z gauca-bolest by som asi pripisala svalovke v podbrusku. Sem tam este beham na zachod s nevolnostami,ale inak mam len nutkanie rano. K doktorovi idem na velky UTZ az o tyzden a ja sa bojim,ci je vsetko v poriadku,aj by som mu zavolala,ale robi len utorky a stvrtky :( . Prosim poradte mi,dufam,ze to nie je nic vazne a babatku sa nic nedeje alebo nestalo. Dakujem Vam.

anamorma
autor
6. feb 2015

@slniecko77 Juu dakujem za rady,vsetko skusim,musim ho vyprovokovat nejak ked je tak lenive 😝

airambe
6. feb 2015

ja som počas celého tehotenstva cítila kopanec asi 5x, môj syn sa veľmi málo hýbal, aj 2 týždne nič. na pohotovosti som ani raz nebola. všetko bolo ok, len malý bolo kľudné dieťa v brušku 🙂 a teraz už kopcuje o sto šesť 🙂

anamorma
autor
6. feb 2015

@airambe a nestresovala si? Ja umieram ked necitim nic,ani bolesti co by sa mi mala roztahovat maternica a pod.a len ma bolia prsia no proste som asi stressmen 😝

airambe
7. feb 2015

@anamorma stresovala, čo by nie, ale doktor povedal, že je to kľudné dieťa, tak som sa tým troška uspokojila, a keď som už dlho necítila pohyby, tak som sa malému prihovárala, nech mi dá najavo, že je v poriadku. a dal 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre