Určenie pohlavia dieťaťa v 20. týždni tehotenstva

daduss222
1. okt 2019

Ahojteee prosím vás má niekto skúsenosť s tým ze v 20 tt vám nevedia presne povedať co čakáte?? Ja som s toho troska nervózna :D. Nedočkava som mam chlapčeka a strašne túžim po dievčatku.. Dr. Tvrdí len ze stále. Nevie. Ze. Vyzerá to na. Dievča ale nevie 🥴😁 ako je jasne ze na pohlaviu nezáleží hlavne ze je zdravé ale tak keď ja som strašne nedočkava a každú poradňu mi povie ze nevie poriadne povedať ale myslím si ze. Keby je to chlapček tak asi zisti aj skôr nie?

miadi
5. okt 2019

@lula313 hmm Tak Mozno na Sk niektori maju dake starsie mašinky ale tu to nehrozi. V 13tt hmm v 12tt este vyzeraju uplne Rovno.. stale je to typovacka. Mne povedala v 14tt jedna ze baba a bol to chlapec kamoske v 14tt tu babu uhadli.

klaudia_kaja
8. okt 2019

Tak so počkaj .. možno sa bábätko ukáže neskôr.. daj tomu čas a netlač na pílu

bojka22
16. okt 2019

@daduss222 bola si u šindlera? Ja rozmýšľam ze na 3d pôjdem k nemu. Pretože v 17 týždni mi povedali ze dievča. Potom v 19 týždni ze chlapec a teraz v 21 týždni ze dievča
😄

daduss222
autor
21. okt 2019

@bojka22 áno bola som uňho takže ostalo dievčatko a môžem povedať ze naozaj krásne co sa týka aj fotiek aj videa parádne robí 🙂 a aj krásne pozrie bábätko ci je. Všetko v poriadku a tak takže spokojná som odchádzala veľmi ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre