Užila som 4 Nalgesiny. Môže sa mi niečo stať?

emisko555
7. júl 2020

Ahojte, užila som asi 4 nalgesiny za 4 dní, môže sa niečo stať?

sunny8
7. júl 2020

Prepáč to si sa mala radiť pred použitím. Každé telo reaguje inak. Niekoho to pomaly môže zabiť a niekomu to ani neuľaví od bolesti.

veronikaszabova
7. júl 2020

@emisko555 nie, nic sa ti nestane.
Mna ked bolel zub, zubarka mi poradila Nalgesin S kazdych 6h. Brala som ho tak 3 dni, nez mi spravili zub.

evkakozickova
7. júl 2020

@emisko555 ale neboj sa nič sa ti nestane to by ti už bolo nejak zle

cervenaruza123
7. júl 2020

@emisko555 Ked si ich neuzila naraz, tak pohodka. Ako jasne, niekto moze byt citlivy aj na jednu tabletu, ale to je skor vynimocne. Ked si precitas pribalovy letak, pise tam, ze mozes jednu tabletu kazdych 8 hodin, co su maximalne tri tablety denne a ked dobre chapem, uzila si jednu tabletu za jeden den, takze pohodka. Par dnova liecba je v pohode, akurat sa neodporuca byt dlho na takychto liekoch bez konzultacie s lekarom, cize uzivat tak tyzden maximalne a ked problem neprejde, tak smer lekar.

tanyan
7. júl 2020

vyslovene kontraindikovaný je podľa príbalového letáku až v treťom trimestri.
https://www.adc.sk/databazy/produkty/pil/nalges...

ckatka
7. júl 2020

To si sa mala pýtať skôr 🤦‍♀️v koľkom.si TT?
Nalgesin sa v tehotenstve Neodporúča. Aký máš problém že si po ňom musela siahnuť?
U mňa je tiež jediný zaberajuci na bolesť hlavy, ale odkedy som tehotná musím si poradiť inak.

veronikaszabova
7. júl 2020

@emisko555 aha, nevsimla som si, ze si tehotna 😳😳 tak v tom pripade urcite neodporucam!
Skorej nieco s paracetamolom si daj.

cervenaruza123
7. júl 2020

@emisko555 Tiez som si nevsimla, ze si tehotna. Ale nemalo by sa nic stat, vynimocne sa aj v tehotenstve uzivat moze, aj ked lepsie pod dozorom lekara a nie dlhodobo. Nabuduce sa urcite porad s lekarom, lieky v tehotenstve nie su sranda, tento nastastie nie je taky nebezpecny ale niektore su, treba si to vzdy overit dopredu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre