V 15/3dni a plod zmizol

leila1989
17. jan 2019

Ahojte kto by mi vedel poradit,hladam kade tade po mete ale marne tak som sa rozhodla ze to tu napisem.
Byvam v Anglicku otehotnela som v septembri 2018 všetko bolo ok ož do minuleho tyždna začala som špinit
Hnedu krv tak som zašla na pohovost gde som cakal marne 6 hodin v čakarni poslali ma domou
Krvacanie bolo stale vätšie o 2 dni to uz bolo riadne krvacanie tak som zašla zas na pohotovosť gde som zas cakala 7od 12 tej v noci do rano 10 hod neurobily mi ani len ultrazvuk vobec ziadna injekcia žiadna infuzia nic tak isto ma poslaly domou stim na na druhy den som sa mala dostavit na ultrazvuk v ten den ako ma zas poslali domou som mala bolesty v podbrušku a silne krvacanie tak ze na druhy den rano som pošla na ten ultrazvuk cela vystresovana ze co ako a nakonie skvela sprava ze vraj maternica je prazdna vydia tam len cistu ale plod v 15 tam neni pitali sa ma ci to zomna nahodou doma nevipadlo,nemam šajnu co sa stalo myslim si že ak by to vypadlo tak by som to asi citila mam take stresy do rana som hore neviem spat niekedy mam pocit ze citim pohyby neviem kedy sa to mohlo stat ked som nic necytila ma stim niekto skusenosty prosim ja uz fakt neviem co si mam mysliet jsjdjuwisjsjdjdjmdnsjsosmnsksjsjsjdmdnsksmskd

beky1813
23. jan 2019

@leila1989 no co. Ako si dopadla?

19nikuska95
23. jan 2019

@leila1989 no ako si dopadla??

leila1989
autor
28. jan 2019

@beky1813 takže takto som na sk už tyzden moj gynekolog mal.dovolenku takźe zajtra rano sa dozviem co ako

19nikuska95
28. jan 2019

@leila1989 a ako sa cítiš?

danielanicka
28. jan 2019

Neviem poradiť, tak aspoň veľa síl prajem. 💕

19nikuska95
29. jan 2019

@leila1989 no dnes si bola u Dr? Co si sa dozvedela ako to celé dopadlo

ester177
31. jan 2019

Cela diskusia je divná. A pani sa už ani neozvala 🤔

19nikuska95
31. jan 2019

@ester177 no bohvie jak to dopadlo.... Vypisujeme tu, zisťujeme a nič.... Pani sa už neozýva 😂

ester177
31. jan 2019

No snáď to nedopadlo tak zle... Keby potrebovala, utešili by sme ju troška...

19nikuska95
31. jan 2019

@ester177 ved jasne ze u tešili, len sme všetky zvedavé ako to dopadlo predsa len sme sa snažili aj ju podporiť kým nebola u Dr a teraz keď už aj napísala ze ide k lekárovi tak o nej nič nevieme 😲

ester177
31. jan 2019

No mozno napise?

19nikuska95
31. jan 2019

No ved uvidíme.... Aj keď ma to dosť zaujíma co sa stalo

leila1989
autor
2. feb 2019

Tak takto žienky,dakujem vam ze ste mi davali rady a upokojovaly ma,tak babo je preč zda sa ze naozaj som potratila ani neviem ako a zistily mi cystu na vaječniku vo velkosty 6 cm treba operovat

leila1989
autor
2. feb 2019

S tolkého rozmyšlania som cela šediva,velmi ma to trapilo aj ked to bolo moje 5 te babo ale bolo moje ci o jedno viac alebo menej teraz je uz v nebičku prepacte ze som sa neozyvala ale je to tazke,strašne vam dakujem ste všetky velmi mile

ester177
2. feb 2019

@leila1989 Je mi ľúto, že si prišla o bábo. Mozno tá cysta narobila zlobu. Prajem Ti, nech operácia dopadne dobre a skoré zotavenie tak na tele ako i na duši. Ak pán Boh dá, tak ešte možno budeš mať ďalšie dieťatko, ak po ňom veľmi túžiš. Zatiaľ sa vytešuj z tých, čo už máš. Veľa štastia...

leila1989
autor
2. feb 2019

@ester177 dakujem ty,ano tešim sa znych veĺmi su moje všetko ale dalšie babo uz neriskujem nakolko byvam v uk tam mi nepomozu ak sa zasnnieco stane

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre