V 22 týždni sa bábätko málo hýbe.

eva233
17. aug 2019

Ahojte, som prvorodička takže sa v tom veľmi nevyznám, ale je v pohode ak väčšinou cítim pohyby bábätka iba keď ležím na chrbte? Sem tam ich cítim aj počas dňa keď sedím alebo stojím,ale je to naozaj málokedy. Niekedy aj celý deň nič, pokým si neľahnem a nie som aspoň 5 minút v kľude. Momentálne som 22tt + 0. Vďaka za rady.

bubli21
17. aug 2019

@eva233 ano 🙂 som v 25 tt a pohyby ked stojim citim malokedy 🙂

ikonica
17. aug 2019

Je to v poriadku

tralala23
17. aug 2019

@eva233 určite 🙂 ja som 25tt a pohyby v stojí a v sede som začala cítiť až v 24tt 😊

janynyna
17. aug 2019

@eva233 je to v poriadku neboj. Ja som tiež takto stresovala. Ja som počas celeho tehotenstva cítila malo pohybov. Co môjho drobca rozhýbalo bolo sladké a hlavne hrozno. Vtedy som mala pocit, že vyskočí z bruska🤣🤣🤣 dokonca pri ultrazvuku sa ani raz nepohol. Dr.vravel,ze to bude asi lenive babatko. A teraz? Za mesiac bude mať rok a nezastaví sa počas celého dňa a ja s nim 🤣🤣🤣

ladybug138
17. aug 2019

Mozno mas placentu v mieste, kde babatko kope, je to okej 🙂

eriksonka1234
17. aug 2019

@eva233 ja som pri druhom ešte ani necítila v tom týždni pohyby, takže áno je to v poriadku.

eva233
autor
17. aug 2019

ďakujem všetkým🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre