V ktorom týždni ste si robili odliatok tehotenského bruška?

motogirl699
22. aug 2022

Ahojte maminky, robili ste si odliatok tehotenského bruška? Ak áno, v akom týždni?
Používali ste sadu na to určenú, alebo obyčajnú sadru?
Ďakujem za pomoc a rady 😉

motogirl699
autor
22. aug 2022

@elizabet173 napísala som, že na tehotenstvo nemám žiadnu zlú spomienku.. nie že nemám žiadnu spomienku..

motogirl699
autor
22. aug 2022

@lalala94 pre mňa je tehotenské fotenie zbytočne vyhodené peniaze, ktoré môžem aj inak využiť .. ja si fotím pravidelne bruško každý týždeň a mám aj veľa ďalších fotiek s bruškom.. či už s mužom alebo bez neho

elizabet173
22. aug 2022

@motogirl699 prepáč, zle som to prečítala

sisaka
22. aug 2022

@lalala94 ja si pamätám, že som s dcérou mala jednu fotku, keď som bola tehotná na hubach, bolo to pred vyše 20. rokmi a vtedy sa ešte všetko nefotilo. Ani neviem, kde som tu fotku dala.. A so synom mám tiež 1, lebo som bola tehotná cez Vianoce a robili sme pár fotiek. Nič nastajlované, ale chápem, že niektorí ľudia sa tak radi fotia ….

Zavesiť si doma na stenu odliatok brucha?! Rovno do obývačky, nech má návšteva na čo zrak uprieť 🤦‍♀️ Aj keby bolo zlatom a drahokamami vykladané tak určite nie 🙄

babovka2321
22. aug 2022

@sisaka uz som videla na stene v obyvacke aj fotku velkeho formatu dietata s prsom v ustach, kde este aj dvorec svietil. Umelecky zazitok pre kazdu navstevu. Odliatok brucha je len trochu cudny voci tomu.

sisaka
22. aug 2022

@babovka2321 😅 tak to verim

domka222
22. aug 2022

@elizabet173 keď bude 6x,bude mať celú sadu misiek 🤣

ibrunova
22. aug 2022

no neviem, aj s kozami XXL 😂

nadazdi
22. aug 2022

@srferreira podľa vtaka svojho muža si vieš urobiť vibrator a to využiješ 😂 len taký detail k tvojmu komentáru, fakt to existuje..

srferreira
22. aug 2022

@nadazdi tak to by mi zmysel este davalo 😂😂😂 taky co su odcestovany, aj muz moze ist s tebou na sluzobku 😂

elizabet173
22. aug 2022

@domka222 😂

zuzana76
22. aug 2022

@domka222 to bude sada lavorov

tatiana321123
27. aug 2022

@motogirl699 Čo to všetky riešite nech ma aj hoľu chacharu odfotenu v obývačke, ani jedna z vás tam na návštevu nepôjde....nemám osobnú skúsenosť ale v Brendone také predávaju alebo predávali no neviem či to ešte maju skús pozrieť

motogirl699
autor
27. aug 2022

@tatiana321123 objednala som si z lekárne obväzy na to, tak to skúsim s tým a keď to nepôjde, kúpim si tú sadu.. aj mne sa zdá, že som to v brendone videla..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre