V tele mám protilátky na žltačku

christin33
21. feb 2020

Ahojte baby, prosím vás neviete mi povedať či je toto nejaký problém?...vraj mám v tele protilátky na žltačku (vraj som mala byť v 15 očkovná) no ja som bola iba v 1 roku..sestrička sa nevyjadrila či to je zle lebo dobré...(žltačku som ani nemala,iba novorodenecku)

whatever1
21. feb 2020

@christin33 neviem prečo to tak máš, ale myslím ze keby bol problém tak by to s tebou konzultovali. Zavolaj si tam a opýtaj sa.

christin33
autor
21. feb 2020

@whatever1 no ona ked mi to zapisala tak povedala ze ked pridem nabuduce jej mam povedat ze ci som bola ockovana v 15 alebo nie...a viac nič

whatever1
21. feb 2020

@christin33 ja som dávnejšie mala zvýšené protilátky na tusim rubeolu, tiež som sa čudovala a keď som sa pýtala že to čo tak mi bolo povedane niečo v zmysle ze som ju bud v minulosti prekonala alebo som bola očkovaná, ja neviem už presne ale viem ze to nik neriešil...

christin33
autor
21. feb 2020

@whatever1 oki ďakujem..veď teraz by ma ani očkovať nemali čiže podla mna sa to riešit nebude

christin33
autor
21. feb 2020

@whatever1 len som chcela vediet ci to nie je nieco zle

slunce3
21. feb 2020

Išla by som za obvodný nech mi spraví viac odberov pripadne iné vyšetrenia, aby sa potvrdila alebo vyvrátila aktivita vírusu....

mousegirl
21. feb 2020

@christin33 pozitívny Anti HCV znaci hepatitídu C, v tom prípade by ti ale lekár musel vysvetlit další postup. To HCV je preskrtnute ak dobre vidím takze ktovie k čomu to “pozit” patrí.

mousegirl
21. feb 2020

@christin33 predpokladám že do toho polička značia Anti HBsAg namiesto Anti HCV. Z čoho by vyplývalo že si bola očkovana na žltačku typu B a máš stále protilátky po ockovani ale žiadnu aktívnu infekciu, čiže všetko OK ;)

christin33
autor
22. feb 2020

@mousegirl ďakujem ano ona povedala ze mam aktivne protilatky ale ockovana som bola iba v 1 roku tak neviem ci je to mozne ze by to bolo stale v tele

nickoleta22
26. máj 2022

@christin33 prosím, ako si dopadla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre