Vracanie v druhom trimestri

9021helena
6. jún 2013

baby su tu nejake co maju skusenosti alebo rady ked vracali na zaciatku tehu a aj v druhom trimestri chcem sa opytat ci to niekomu potom preslo a ak ano v akom cca tyzdni dufam ze u mna to nebude do konca tehu lebo asi zomriem....

22mariana22
24. mar 2014

Babenky stalo sa niektorej, ze vam v 1.trimestri bolo fajn nevracali ste , a v druhom sa to otocilo? Ako mne? Dikes

dobromila1111
24. mar 2014

Ahoj,mne to preslo okolo 21tt.No niektore vone som ani potom nemohla..dolezite ale bolo,ze sa uz dalo jest nieco ine ako rozok s maslom :D
Drzim palce,neh to nemas cele tehu a uzijes si aspon polovicku🙂

any137
28. mar 2014

od 8. do 14.t som zvracala od rána do večera ..už som si myslela, že mám pokoj a teraz v 18.t je to tu zas

katkara
28. mar 2014

ja som zvracala od 7t asi az do 26t, taze je to strasne individualne a frekvencia sa menila stale 😀

nikiza
28. mar 2014

začala som v 30.tt, na začiatku vôbec. vlastne až do pôrodu som zvracala.

celasapremenim
17. apr 2014

@nikiza tak toto citam prvy raz, chudiatko moje, to si si musela dobre odtoto, lepsie je asi v prvom trimestri
ja este nikdy

nikiza
17. apr 2014

@celasapremenim aby to bolo ešte zaujímavejšie,začínala som večer, keď som si ľahla.posledné týždne som noci trávila v objatí so záchodovou misou 😝

janka1989ya
19. apr 2014

No,mne ked nesadne jedlo vdetko ide von ,ak zjm co sadne tak pohodka 🙂
Maso ani vidiet ,a to som ho milovala,teraz skor lahke jefla,sladke a ovocie

smigliatko
29. jún 2014

@blondy12 aj ja som to teraz tak mala....prvý trimester nič a teraz jak na potvoru mi bolo strašne zle...

lienka959
21. júl 2014

tak s tým vracaním a nevoľnosťami mám problém aj ja.... je mi zle od samého začiatku a som v 16tt. Týždeň som strávila dokonca v nemocnici na infuzkach a je mi zle stále hlavne ráno a navečer to začína opäť... už aby to skončilo

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maarlie
21. júl 2014

@22mariana22 JA!!! už som si začínala myslieť, že na nikoho podobného nenatrafím. Prešlo to? Kedy??? 😕

dadka7828
19. aug 2014

ahojte babenky ja som teraz v 23tt a zvracala som do 20tt každý boží deň minimálne 3krát schudla som 9kg a doktorka na nervy ale pri prvom som schudla 11kg a do 6 mesiaca som bola na WC viac ako je vhodné :D tiež si musím dávať velký pozor čo zjem lebo kyselina je hned no katastrofa ani čipky a injekcie mi nepomáhali :( ale teraz je to už v poho ked jem len zeleninu ovocie a ryby nič viac nemôžem :(

catrine23
20. aug 2014

Ja som v 23.tt a tiez pravidelne vraciam. Kazde rano aj vecer. Je to hrozne :( uz nech to skonci :(

milota164
30. aug 2014

ahojte, ked mna zo vsetkeho napinalo pomohli mi zuvacie tabletky Rennie, mozu sa v tehotenstve, celkom rychlo mi zaberali. pomahaju aj pri paleni zahy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre