Vyrážka na bruchu v 17. týždni
Ahojte,
Som 16tt+6 a dnes som objavila na brusku malu červenú vyrazku,nijak nesvrbi no citala som o tom a vraj to môže byť aj nebezpecne,máte s tým niektora sskúsenosť? Dakujem
Ahojte,
Som 16tt+6 a dnes som objavila na brusku malu červenú vyrazku,nijak nesvrbi no citala som o tom a vraj to môže byť aj nebezpecne,máte s tým niektora sskúsenosť? Dakujem