Vyšetrenie prsníkov v tehotenstve

12. júl 2021

Ahoj, je vyšetrenie prsníkov (palpacne že vám ich lekár skontroluje ) či sú prsníky už pripravené či tam nie sú nejaké žľazy a podobne normálne v tehotenstve v 24tt?

pribinak
12. júl 2021

Žľazy tam určite sú

sapetka
12. júl 2021

V tehu by sa nemali akoze mozu sa ale nejaku vypovednu hodnotu to mat asi nebude. Povie ti aby si prisla po laktacii

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sapetka
12. júl 2021

@beata_k ja netvrdim ze nemozu.. ja som nola tiez lebo som sledovana ale mne dr povedal ze pocas tehu je to vsetko inak.. takze “normalne”vysetrenie alo som pisala

hviera81
12. júl 2021

mne nerobili ziadne vysetrenia prsnikov odkedy som tehotna

pallovas
20. júl 2021

Ja tým ze som mala asi 4 roky hrčku na prsníku (tukovu vraj lebo raz bola väčšia a raz menšia ), a tým ze obe babky ( aj mamina mama aj ocova) zomreli na neliečenú rakovinu prsníka...tak som bola prísne sledovaná každého pol roka na Sone
A jedno sono prsníkov som absolvovala v 6mesiaci tehotenstva...videl ze žľaza sa pripravuje na laktáciu a hrčka bola zase väčšia a že mám prísť po pôrode keď sa bude dat.....a keď som bola 3 mesiace po pôrode, ešte nejaké mliečko sem tam bolo (žiaľ som nekojila) tak hrčka bola preč a zas videl že sa.prsia dávajú do normálu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre