Výška bábätka v 15. týždni

monikka30
19. mar 2013

ahojte,dnes som bola v poradni,som 14+6tt a dr.mi velmi nechcel povedat koľko meria babätko vraj sa to už teraz nemeria tak....ostala som z toho v šoku lebo všetky tu píšete koľko majú vaši drobčekovia a mne takto povedal....no nakoniec povedal že má 7-8cm,nieje to málo na 15tt?

emakiki
19. mar 2013

ja si to už presne nepamatam, ale malo by mať 10 cm... ale viem, ze mne ked povedala doktorka, kolko ma tak som sa vzdy bala ze je to malo(lebo na nete som citala ze ma mat viac), ona mi ale povedala, ze je to v poriadku... tak sa nestresuj, keby je niečo zle, povie ti to... necchem tu robit reklamu druhemu portalu, ale na najmame si mozes dat posielat kazdy tyzden mail z informaciami o babatku...kolko ma vazit a ako sa vyvija... je to dobre a zaujmave aspon mas prehlad...

dadli
19. mar 2013

@monikka30 ale doktor ma pravdu v tomto tyzdni sa mera len po kostrc, lebo ako ma zmerat nozicky? vies, ze vystri nohy malinky nech ta zmeriam?
to ti ale mohol odmerat to je normalna vec ze to sa meria, vola sa to tusim CRL ci ako...

zuksa
19. mar 2013

hmm to je cudne.. mne dr vzdy povie kolko drobec meria.. ked som bola v 12tt na tie specialne merania male malo 6cm.. a viem ze v 16tt ma merat okolo 10-12cm takze ja si myslim ze je to ok... a zalezi naozaj od toho ako ti to meral.. nebooj vsetko ma ok ked dr povedal ze je to v poriadku tak je to v poriadku 🙂

lucka0122
17. dec 2013

ahojte babule ..som v 15 tt a na sono obrazku je velkost babetka to BPD? ja som uz zabudla maly uz ma 6 rokov skoro

1lulu1
27. dec 2013

@lucka0122 veľkosť bábätká je hodnota crl

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre