Vysúšanie pokožky na bruchu a bradavkách

nikolet_89
9. nov 2011

Ahojte maminy som v 25tt a chcem sa s vami poradit ci je normalne, ze sa mi vysusaju bradavky, a pokozka na bruchu. Co si o tom myslíte ??

tinki
10. nov 2011

Počas tehotenstva následkom hormónov je veľa zmien na tele. Teraz si pod lekárskym dohľadom, on pozná tvoj zdravotný stav, najlepšie ti poradí on. Pokiaľ ťa bradavky nejako neznesiteľne nesvrbia, tak by tam nebala byť žiadna infekcia. Kúp si olej napríklad proti striám alebo detský olej a natieraj sa tým. Po pôrode sa ti pokožka vráti do normálu. A pi dostatok tekutín. 😉

nikolet_89
autor
10. nov 2011

@tinki dakujeeem za odpoved 🙂

tina7729
7. jan 2012

@nikolet_89 ahoj,ja som postrehla ze aj ja mam strsne vysusene bradavky.nezistovala si ci je to nermalne?

lubica69
7. jan 2012

@nikolet_89 áno je to v tehu normálne Bábätko si berie čo potrebuje Možno sa mu práve tvorí pokožka a preto si berie dosť elastínu od teba Odporúčam krémy pre tehulky s elastínom Mne veľmi pomohli 😉

nikolet_89
autor
7. jan 2012

@tina7729 zevraj ano...aspon niake maminy mi pisali, ze aj oni to mali tak zrejme hej, mne pomohla klasicka indulona a detsky olej 🙂

milota164
6. aug 2015

Ahoj, ja som pouzivala krem proti striam od Bepanthenu, dobre hydratuje, pokozka nie je po nom taka napata na prasknutie , dobre sa vstrebava.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre