Výtok z prsníka v 13tt

lubka567
1. júl 2018

Ahojte zienky,
chcela by som sa Vás opýtať končím 13tt a vyteká mi z pravého prsníka tekutina a trocha aj pobolieva. Môže to byt mlieko? Lebo keď som sa narodila mala som asi tak 2 týždne tak mi z prsníkov vytekalo niečo ako mlieko vraj to bola nejaká hormonálna porucha. Nemôže to nejako súvisieť? Je to moje prvé tehu a bojím sa za každé jedno pomaly pichnutie. Za odpovede dakujem 😉

myjusiatko
1. júl 2018

@lubka567 moze to uz byt mlezivo. Povedz gyn na poradni nech skontroluje preco pobolieva.

ebi88
3. júl 2018

Moze to byt uz ako pise vyssie.
To vtedy to je ine, dievcata mavaju to,nechcen trepnut ale myslim som citala, z hormonov v materskom mlieku myslim sa to moze stat. To nie je to iste.
Ty si nirmalne tehotna, uz sa prsia chystaju. Mne vytekalo tiez tak skoro. Bud rada, budes mat mlieko.

ankare
3. júl 2018

Aj mne tak chytro mledzivo vytekalo.

darja12
17. júl 2018

mne v 4tt vytekalo pri uhniezdovaní

monika2012
20. júl 2018

Mne tiež takto vytekalo už od prvých týždňov, a po pôrode paradoxne nič, žiadne mlieko. Ani som to nerozkojila. Poriadna irónia, však?

ankare
20. júl 2018

@monika2012 vraj to kojenie neovplyvnuje a nezarucuje. 😉

lubka567
autor
21. júl 2018

@monika2012 to vážne nemali ste cisársky?

monika2012
21. júl 2018

@lubka567 Nie, nemala som cisársky. No čo už, dcérka nám odrástla na Nutrilone, síce to bolo finančne náročné, ale som šťastná, že je zdravá. Už má 6 rokov. Dodnes si to vyčítam, že som sa nezmohla na to najprirodzenejšie pre ženu... Čo však nemusí byť Váš prípad, a dúfam, že ani nebude. Ja som však spravila veľkú chybu pre neznalosť, nekázala som lekárom, aby mi dcérku priložili na prsník hneď po narodení, a oni to ani nespravili. Vraj to môže byť rozhodujúce. Tak, ak sa bude dať, dajte si dieťatko ihneď po narodení na prsník. Vtedy by sa malo spustiť mliečko.

lubka567
autor
22. júl 2018

@monika2012 niekto mi hovoril, že do 30 min je dobre dať dieťa k prsníku po narodení. Lebo viem, moja sestra mala cisársky a možno prve dva dni mala mlieko a potom sa jej úplne stratilo. Hej ten nutrilon je najdrahší aj sestra ho dávala, ale je taký jeden z lepších. Synovček mal reflux takže sme museli dávať ten špeciálny.

ink
3. aug 2018

@monika2012 najprirodzenejšie pre ženu je milovať svoje dieťa a starať sa oň s láskou najlepšie ako vie. a to si predsa urobila ❤️

svetlanaapeto
3. aug 2018

Aj mne to mlazivo zacalo sa robit skorej a tiez som potom nemala mlieko vôbec tiež sme odchovani na nutrilone

diana411
26. feb 2023

@darja12 dobrý deň, chcem sa opýtať keďže ste písali ze v 4tt Vám už vytekalo je to teda v poriadku? Mali ste už pozitívny test v tej dobe? Ďakujem za skorú odpoveď

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre