Žiadne bruško v 15. týždni

1. júl 2021

Ahojte ženy, mamičky, tehuľky.
Som v 15+0tt a stále nemám žiadne bruško 😔
Som tehotná prvýkrát a preto neviem či je to normálne...
Aké ste mali bruška vy? Poprípade ak chcete môžte hodiť foto.

nafka0483
1. júl 2021

Som v 17tt a na pohlad nic, ludia netusia, ze som tehotna. Nemam uplne ploche brucho, ked mam obtiahnute oblecenie, tak vyzeram ako keby som sa len najedla, alebo bola trochu nafuknuta. Niekto ma take brucho ako ja teraz uplne bezne :D
Akurat, ze ja to citim uz na nohaviciach a sukniach - zapnem ich, ale uz trochu tlacia, nie je mi to pohodlne.

autor
1. júl 2021

@nafka0483 ja som aj chudá... 55 k mám a nevidno nič vôbec 😔

lienka9
1. júl 2021

Tes sa :D ja som pribrala pri synovi 18kil a tiez zacalo byt nieco vidiet az po 20t. A potom som to dobehla xi.. ale ak lekar povie,ze babatko sa vyvija normalne tak nemas preco stresovat.nie kazdy musi vela pribrat a na brusko mas este stale cas.

nafka0483
1. júl 2021

Autorka: Aj ja som, 53kg som vazila, na poslednej poradni som nepribrala ani kilo, byvalo mi v prvom trimestri zle. Ja som rada, kym sa babo vyvija ako ma a je vsetko v poriadku, tak nepotrebujem mat uz teraz velke brucho, ved do porodu este narastie.

Ked citam ako uz inym brusko zavadzai, uz zacinaju strie, nemozu spat na bruchu a pod., tak sa nestazujem. Na babo sme cakali 3 roky, takze sa nestazujem na nic a uzivam si kazdy jeden den - ci zvraciam, ci som unavena, ci mi vindo brusko, co nie. Hlavne ze sme obe zdrave 🙂

surama
1. júl 2021

Je to normalne neboj nic 🙂 Hlavne vraj u prvorodiciek brusko neskor vykuka, co mozem aj potvrdit, lebo ja som zacala vyzerat ako tehotna az niekedy na konci 6. mesiaca 🙂 Ludia boli velmi v soku, ked zistili, ze som v 6. :D Ja si to uzivam, lebo maly rastie, ako ma a ja som nemusela aspon cely satnik menit, lebo vacsina veci mi je stale dobra. Teraz koncim 7. mesiac a doteraz som si kupila len leginy, potom take 3/4 nohavice a asi 3 tricka. Objednala som si davnejsie take satky na leto, ovela vacsie, ze v lete budem urcite velka a mam pocit, ze ani v 9. mesiaci ich nevytiahnem zo skrine :D Stale su velke :D Pohoda 🙂 Uzivaj si to🙂

autor
1. júl 2021

Hahaaa, dievčatá tak ste ma upokojili aspoň... 😀
Zajtra idem do poradne tak dúfam, že všetko bude v poriadku a že bábo sa vyvíja a rastie ako má 🥰❤️

nafka0483
1. júl 2021

Mala som kolegynu ktora v 7.-8. mesiace vyzerala ako ja teraz :D ked povedala, ze ide na matersku, tak sme nechapali a ked napla tricko na brusku, tak vyzerala akoby sa fajne najedla a ona ze za 6 tyzdnov rodi :D Babo mala ulozene dost vzadu a akoby do bokov, cize fakt nebolo vidno :D

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
1. júl 2021

Som veľmi rada ze ste tu viaceré, ktoré taktiež skoro bruško nemali 😁❤️

dzepeta
1. júl 2021

Mne brucho vykuklo az po 30tt takze je to uplne individualne

july0
1. júl 2021

Ako Vás to môže trápiť mňa trápi skôr opak som v 7 mesiaci a mám ho ako v 9tom 🙏

domka222
1. júl 2021

Neboj, ešte si brucha užiješ, kým porodíš😃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre