Zlé sny v 15. týždni. Mám sa báť?

sofie92
21. dec 2014

Ahojte chcem sa vas spytat co si o tom myslite a ci mala niektora s vas nieco podobne .... Uz sa mi druhy krat snivalo ze krvacam a ze som potratila strasne sa bojim a uz neviem co si mam o to mysliet som v 15tt . Mam mat strach alebo sa bat??.dakujem za odpovede

ivivaiveta
21. dec 2014

nie, nemas sa bat, nase sny su aj o tom, nad cim premyslame a podvedomie nase myslienky spracuva do snov...okrem iného, krv je pozitivny symbol v snari...takze ziadne strachovanie 🙂

brumka
21. dec 2014

neboj sa strach je najhorsie co mozes urobit. ja po porate som mal z tehu take fobie, kazdy den som na wc pozerala ci na papieri nemam krv a v pohode donosila som 🙂 a vacsinou zle sny znamenaju nieco dobre

exupery
21. dec 2014

Vsetko bude tak,ako ma byt-ak je vsetko ok,nestresuj sa,nepomahas sebe ani dietatu....mne tak povedal lekar,ak je plod silny,dobehnete dokonca a budete sa tesit zo zdraveho dietatka,ale ak on sam vie,ze nevladze a nezvladne to ,odide...povedal mi to v 9tom tyzdni,ked som lezala v nemocke a krvacala,brala ascorutin a hormony na podporu tehu-podotykam pri oboh tehu a pozri,mam doma 2krasne,zdrave deticky 😉 Hlavu hore a tes sa,este sa nastrachujes,ked pride na svet...

bonaqa2013
21. dec 2014

Asi nato myslíš, a bojíš sa. Nikdy som také sny nemala, mne sa už teraz sem tam sníva s mojim exmanž. a ráno som taka rada že je už ex. On je už ex od 96 roku a nepríjemné sny bývajú ešte stále.

hrjanka
21. dec 2014

no ja som mala skoro celé tehotenstvo hororové sny, aj niekoľko za noc. Môj manžel len krútil hlavou, keď som mu hovorila, o čom sa mi snívalo. A celé tehotenstvo som mala v pohode, žiadne komplikácie, aj malá sa narodila v poriadku. Sny sú len rečou podvedomia, ničím iným, netreba im prikladať význam, ktorý nemajú

evitka83
21. dec 2014

Vobec sa neboj, zle sny su v tehu uplne normal. Ja som mala take nocne mory v 2. Trimestri, ze som sa bala zaspat, ale viacere baby to mali

jenn7
21. dec 2014

Neboj sa, ako vidis je nas viac, co mala zle sny a nic sa nestalo...mne sa raz snivalo ze som zrazu tehu uz nebola a najhroznejsie na tom sne bolo, ze som sa musela vratit do prace 😀....fakt som sa zobudila spotena 😀

heggie
2. jan 2015

mne sa tiež minulu noc snivalo...videla som krv a este som aj niekomu hovorila,že som potratila ..:( nechapem to,lebo na take veci ani nemyslím,tehotenstvo si užívam,som v 14tt a zatial žiaden problem...asi to bude tými hormonami...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre