Zvláštna bolesť pri pupku v 27 týždni

bubla30
9. jún 2012

ahojte baby, som v 27 tt a asi tri dni mám také ťahanie/tlačenie v okolí pupka- ťažko to aj popísať, je to nepríjemný pocit- asi 1 cm vľavo od pupka, niekedy aj na ňom samotnom...keď sedím, tak to ani necítim, ale ked chodím alebo sa nejako natiahnem, zase to začne. neviem sa z toho vysomáriť, nič ťažké som nedvíhala, len mám za sebou trojdnovu sluzobku, ktoru som travila v aute- ale som aj oddychovala. neviete poradit, cim to moze byt? Mohol maly zmenit polohu a tlaci mi tam? Mali ste nieco podobne- a ak ano, prestalo to po par dnoch? Inac sa mi zda, ze mi v poslednych dnoch aj trosku narastlo brusko a je akesi tvrdsie...dakujem za radu!

jurkovamiluska
9. jún 2012

ja som to mala tiez, bolo to take neprijemne az akokeby to svrbelo, ale po par dnoch ma to preslo, pytala som sa na to doktorky tak mi povedala, ze babo narastlo

bubla30
autor
11. jún 2012

tak to som zvedava, dufam, ze sa to ukludni...v tomto stadiu fakt clovek nevie, co sa tam vo vnutri deje🙂 navecer mi to zvykne prejst ale po noci je to spat- akoby sa vnoci maly nejako inak zahmyril alebo co...🙂

rusalinka
12. jún 2012

občasné tvrdnutie je vraj v poho, maternica sa pripravuje... a ten nepríjemný pocit okolo pupka bude možno tým, že sa ti vyduje von 🙂 krpec vytlačí aj ten. Mne je to tiež dosť nepríjemné, vôbec mi nevadí, keď mi niekto hladká bruško, ale cez pupok ee, vtedy som zlá 😀

tamara2307
28. jún 2012

ahoj kočky, ja túto bolesť zažívam už po niekoľkýkrát..som 33tt. tak mi to nedalo a pozrela som, či to má aj iná mamina. som rada, že v tom nie som sama 😖 mám to presne 1-2cm naľavo, nepríjemné je to aj ked si po tom mieste prejdem rukou a pri predklone ani nehovorím..ja mám z toho celého taký pocit, že malý tam má rúčku alebo pliecko a je to tam moc našponované, tak preto tie nepríjemné pocity.

eri28
28. jún 2012

@bubla30 ja to mam tiez ale nedavno mi robili laparku, potom som otehotnela a presne okolo pupku mam rez, tak myslim, ze mna boli ta rana a roztahuje sa mi koza, nic prijemne 😝

masinka
28. jún 2012

ja som toto mala pri prvej dcere... bolelo ma to niekolko tyzdnov, potom sa nejako lepsie otocila.

speci_rodinka
23. mar 2019

jeji dakujem... som vycestovana a zajtra je28tt a od vcera ma to neskutocne boli aj v noci vcera mala kopkala do rytmu srdca v pravo dolu potom ma boleli svaly pri chodzi pri podbrusku v lavo a k tomu ta bolest pupka🙂 tak som rada ze to je iba “dobre”natocene babo:D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre