Aká je váha bábätká v 33tt?

sonicka595
3. jan 2019

Ahojte som v 33tt a baby má váhu 1870g. Myslíte si že je dostatočná váha na tento týždeň tehotenstva? Zdá sa mi že nejako malo priberá keďže v 29tt málo podľa 3D sona 1070g. Koľko by mala byť priemerná váha na 33tt? Ďakujem

pininka
3. jan 2019

@sonicka595 mne povedal doktor že posledný mesiac by malo bábo pribrať najviac, cca jedno kilo. Čiže tvoje by malo mať niečo okolo troch kíl, čo stačí.

hennyinnsbruck
3. jan 2019

@sonicka595 to je otazka na lekara.... Tie sona nie su aj tak presne. Moja '' mala'' den pred porodom 2800gr a narodila sa s 2320gr. Nelam si hlavu nad tym. Ked lekar nic nevravel je vsetko ok😉😉

mon895
3. jan 2019

Ja som porodila v 33tt a maly mal 1810g

poloprudska
3. jan 2019

My sme ties 33 tt narodeny a 2200 g mala mala

vikinecka89
3. jan 2019

Na tie ultrazvuky uz by som sa nespoliehala vobec. Maly mal podla ultrazvuku mat hmotnost 4300 g, strasne som sa bala porodu tak velkeho babatka. Ale nakoniec mal maly vahu 3400 g ale udaj ktory zvysoval jeho vahu bol obvod hlavicky. Ten mal tusim 38 cm. Cize staci ze ma babo v dany moment mensi namerany obvod hlavicky alebo bruska a uz su hodnoty skreslene. Netreba sa obavat. Babo je take velke ako ma byt a hotovo 😉

pupsy
3. jan 2019

@sonicka595 môj mal v 33tt 1990g a narodil sa so 4350g 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre