• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako nezblbnúť z prenášania? Kto mi poradí?

20. decembra 2007 
:astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kto poradi???? Je to len 2 dni,ale ja tuzim ist si uz pre to drobciatko a odrodit aj ked mam trochu strach....
20. dec 2007 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prenasala dva tyzdne keby som mohla tak to vratim spat a uzivam si posledne chvile s bruskom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. dec 2007 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pasca, cakas prve dietatko? :slight_smile:
20. dec 2007 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sice neprenasala ale bud kludna to pride :slight_smile: a tes sa z bruska je to kraaasny pocit ako hovori PIPI :grinning:
20. dec 2007 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som prenasala obe dcerky, prvu 9 dni a druhu tyzden, pri prvej som tie zaciatky prenasania a ni nevnimala az ku koncu ked mi sedela na crevach. Pri druhej to bolo horsie, narodila sa v strede augusta, a byt tehotna v lete v horucavach nie je vobec sranda. Na tvojom mieste by som si urobila zasoby jedla do mrazaku do andobok aby si prve dni nemusela varit, ked prides z nemocnice, a mohla sa naplno venovat babetku.
20. dec 2007 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súhlasím s pipi :grinning:
20. dec 2007 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj svetluska prve a velmi sa nan tesime. :wink: Pipi ja som si uz uzila 6 tyzdnov,ale mam nenormalne opuchnute uz nohy a panva ma boli.... nie som fnucko,lebo stale nieco robim,uz mam aj na vianoce vsetko pripravene... a ta zaha je na nervy.... Svetluska mam uz dietatko?Som tu totiz nova....
20. dec 2007 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
xi super,ze ste to viacere prezili. O varenie sa nebojim mam super svokru a manzel hadam pomoze.
20. dec 2007 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pascalka...uz to dlho nepotrva, ver mi :wink: drzim palce...si povedz, radsej teraz ako v horucave :wink:
20. dec 2007 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som iba 4 dni ale porodu som sa bala tak mi to nejako nevadilo :sweat_smile:
20. dec 2007 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok