Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako prebieha vyšetrenie pásy?

20. apr 2021

Idem prvy krát na pasy do nemocnice. Prosím ako prebieha toto vysetrenie? Budú ma aj zo spodu pozerať? Poprípade ako sa obliecť a co vziať zo sebou? Ako dlho trvá toto vyšetrenie?

att123
20. apr 2021

To ti iba na brucho pripevnia na elektródy, pohodlne ležís a zaznamenava to ozvy. Tak úplne v pohode.

elisse247
20. apr 2021

Ja som síce chodila na rizikové takže tam bolo vždy všetko. Ale pásy prebiehali tak že som si tam poležala pol hoďku a bolo treba ťukať zakaždým keď sa pohne. Čo sa týka kontroly zo spodu čo viem čo ženy chodili už takto do nemocnice už posledné týždne tak kontrolovali aj tak zakaždým + moč a tak.

katkamatka7
20. apr 2021

Ak so tu len pásy, tak si lahnes na posteľ, majú na to miestnosti podobné nemocničným izbám. Nič nebolí, nie c nepichajú. Vyhrnieš so oblečenie, aby Ti zapojili pásy, čiže také pruhy, na miesto v okolí pupku, pásu, spredu. Len ležíš, oni si to kontrolujú na zariadení, ktoré im ,,píše", ako sa bábätko má. Ak je všetko ok, po 10-20 minútach máš za sebou.

autor
20. apr 2021

Ja si teda myslím, že mi budú robiť čisto iba tie pásy, lebo budem chodiť aj k svojej gynekologičke raz za týždeň až do pôrodu. Ďakujem za info 🙂

zuzikak
20. apr 2021

vysetrenie "pasy" je vlastne sledovanie prietokov krvy k babatku a teda jeho vyzivovania a okyslicovania. Zaroven sa zaznamenava srdecny tep. Bud si lahnes na chrbat alebo na bok (podla toho ako je babo ulozene - to ti povedia tam) a chvilku lezis, kym natocia zaznam. Ja som vzdy po tomto vysetreni bola u gynekologa, ktory mal zrovna sluzbu v nemocnici lebo moja dr. nerobila kazdo-tyzdennu kontrolu.

kiki68
20. apr 2021

Prides, daju take ako pasy, teda elektrody a prichytia pasom o brusko a pol hodinu sedis alebo lezis.,oni natocia zaznam a ides prec.

beatrixx123
22. apr 2021

Ja som bola tiež vcera prvi krát a robila mi pasy a normálne aj váhu, tlak, moč a aj Sono

beatrixx123
25. apr 2021

Ja som už tiež 35tt a už každý týždeň pasy + klasika poradňa a doktorka má poslala do nemocnice na kontrolu tak pasy robili a Sono nepozerali zo spodu