Aktivita dieťatka v brušku

matilda72
6. okt 2016

Mám takú otázočku. Som v 29 tt presnejšie 28+4 doteraz bolo naše bábo veľmi aktívne stále kopkalo 🙂 a dnes neviem čím to je skoro nekopká len sa tak mrví, občas taký tlak v brušku. Aj vaše bábätká sú také raz aktívne a raz pokojné ??? je to normálne, že jeden deň ide vyskočiť z bruška von a o dva dni skoro žiadna aktivita???

erickatt
6. okt 2016

Môže byť. Skús si dať čokoládu.. veď dnes by spinkal každý

matilda72
autor
6. okt 2016

@erickatt ale už som jedla aj čokoládu a nič. cítim len také vlnenie občas ale okrem toho nič. a včera som ani ležať nemohla ani na prvo ani na ľavo stále bola v pohybe. no dúfam, že je to len počasím

balaskovae
6. okt 2016

@matilda72 vraj je to normalne 🙂 kamoska niekedy mala dokonca strach ci je vsetko ok, ale uz mala ocekovane, co malej v brusku nesedi tak si vzdy dala bud trosku kavy alebo tak a hned sa hmyrila 🙂

erickatt
6. okt 2016

@matilda72 veď keď sa ti to nebude pozdávať choď k dr. Ako baby radia.. radšej 100 x zbytočne ako raz neskoro.

matilda72
autor
6. okt 2016

@balaskovae aj kávu som mala neviem, dnes sa jej nechce nejako 😖 potvorke našej naozaj ležala som teraz v nemocnici a stále sa hmýrila som nevedala či mám sedieť, ležať chodiť som sa aj dr. pýtala a že je to dobré a dnes ležím aj na boku čo nemá rada a nič, sedím a nič. mala som kávu, čokoládu a nič neviem asi má lenivý deň

matilda72
autor
6. okt 2016

@erickatt zajtra idem ku gyn tak mu to poviem, ak sa sa drobec nerozbehne v noci 😀

balaskovae
6. okt 2016

@matilda72 mozno ozaj chce len si oddychnut, my by sme chceli aby sa dietky furt hmyrili ze 😀 🙂 ale ako ti ericka pise, jeden den je to myslim ze ok, ale ked uz ani zajtra tak bolo by lepsie zajst k lekarovi 🙂 ale verim ze je vsetko v najlepsom poriadku a malinka si chce len oddychnut 🙂

matilda72
autor
6. okt 2016

@balaskovae tak to dúfam, ale robí stresy maminke tá naša bambuľka 😵

balaskovae
6. okt 2016

@matilda72 pockaj ake stresy bude robit este len ked bude pubertacka 😝

matilda72
autor
6. okt 2016

@balaskovae no ale teraz by nemusela 😀

monilik
6. okt 2016

@matilda72 pokial citis aspon nejake pohyby...hmyrenie...vlnenie...tak mozno sa len nejak inak otocila a nema tolko miesta na santenie.ale bolo by dobre zajst k dokymu a skontrolovat ci je vsetko OK. 😉

jajka257
6. okt 2016

@matilda72 nuz ked si si nie ista a mas strrs, tak sa zdvihni a smer pohotovost. Radsej 100 krat zbytocne ako raz neskoro....ja som tiez tak nahanala doktorku, ale to som bola uz 43 tt a necitila som pohyby....a bola som v nemocnici.

erickatt
6. okt 2016

@balaskovae jaaaj, puberta.

matilda72
autor
6. okt 2016

@jajka257 teraz ma poštuchala rovno do mechúra potvorka jedna 😀 ale čo ma zaráža prečo je dnes taká málo aktvívna ale asi je pravda, že občas aj mi máme lenivé dni a nič sa nám nechce a zajtra to poviem dr. a uvidíme či urobí sono

matilda72
autor
6. okt 2016

@monilik ved to uvažujem či nie je chrbátikom otočená a necítim ju tak ako vždy no ale mám pocit, že už sa začína trošku prebúdzať ale ako som hovorila , skôr ma zaráža že stále taká aktivita a teraz taký kľud 🙂

erickatt
7. okt 2016

@matilda72 kedy ideš k dr

monilik
7. okt 2016

@matilda72 uz si bola u doky? myslim na vas dufam ze je vsetko v poriadku 😉

norikaro
7. okt 2016

@matilda72 chod k doktorke 🙂 radsej preventivne. Doktori to uz beru normalne, ze mamicky maju strach tak pridu aj viackrat hoci mnohokrat v podstate neopodstatnene, ale je dolezite aby mamina mala tu istotu ze dietatko je v poriadku 🙂 drzim prsty

nienna
7. okt 2016

Ja som cele tehotenstvo nezazilo co je to kopanie babatka,obcas trosku vypucila koncatiny, ale ziadne hybanie, kopance...velakrat som sa bala, ci je o.k.,aj na pohotovosti sme boli a bola v poriadku. Teraz mame doma neposedne dvojrocne sidlo, ktore sa ani na chvilu nezastavi 🙂 a ja dufam, ze pri druhom (ak nejake bude) si uzijem aj tie kopance

matilda72
autor
7. okt 2016

@monilik no bola som dnes. kedže mi robili sono v nemocnici tak veľmi pozerať nechcel a ked som mu povedala tak kukol, srdiečko bije o sto šesť ale je čudne otočený hlavičku má akosi na ľavom boku a nožičky dole takže má takú krkolomnú polohu tak preto ju až tak necítim a že aj nie som v práci ani neležím v nemocnici tak ju možno nesledujem tak ako pred tým

matilda72
autor
7. okt 2016

@nienna tak to dúfam, že je to len počasím ale bola som dnes u dr. a všetko ok. srdiečko bilo ale tá poloha aj dr. sa smial že vyzerá akoby sa otočiť chcela ale sa jej nedá 😀

balaskovae
10. okt 2016

@erickatt vy uz pubertu zachvilku za sebou, ci? 🙂

erickatt
10. okt 2016

@balaskovae dúfam, to pre vracanie oči na vrch hlavy...😲

balaskovae
17. okt 2016

@erickatt 😀 😀 😀 😀 normalne som si to prevracanie zivo predstavila. Aj trieskanie dveri sa prejavuje, ci to nie?

erickatt
17. okt 2016

To by skúsil raz a bol by bez dveri

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre