Alergická reakcia v 38 týždni

nikolet_89
7. feb 2012

Ahojte babeny mam taky problem, ze som brala cipky, ktore mi predpisal moj doktor na tyzden no po par dnoch som sa vyhadzala v intimnych partiach, zrejme preto, ze tie cipky ked sa rozpustali tak vitekali a ja som pouzila vlozky na tu chvilku kym to neprestane a zrejme preto som vyhadzana no neviem iny dovod ma nenapada...horsie je, ze nezabera ani repik ani krem jednoducho nic...nezazila ste to niektora ? okrem ineho sa bojim ci to nahodou nieje nebezpecne pre malinku som v 38tt+4dni cize uz dostatocne daleko...ta alergicka reakcia su cervene skvrny...co by ste urobili na mojom mieste ? dakujem

cicimon
7. feb 2012

@nikolet_89 tak skus zavolat dr..

anieli_1
7. feb 2012

@nikolet_89 presne zavolaj dr ale podla mna to nebude pre babo nebezpecne.............ale radsej zavolaj nic za to nedas ....... 😉

nikolet_89
autor
7. feb 2012

@anieli_1 @cicimon no ved toto, ze teraz vlastne ani neviem komu, ci doktorovi ku ktoremu chodim normalne, alebo lekarke ku ktorej chodim do poradni do nemocnice, lebo ma teraz ona sleduje...preto som chcela ci s tym niekto nema skusenost, co jemu zabralo, alebo ci sa nieco podobne stalo...lebo o dva dni idem na poradnu k sucastnej gynekologicke tak jej to samozrejme aj ukazem a dufam, ze mi poradi co s tym...

cicimon
7. feb 2012

@nikolet_89 no kedze v tomto stadiu sa chodi na poradne tak skor by som to riesila tam... a ked ides o 2 dni na poradnu tak by som pockala dovtedy

nikolet_89
autor
7. feb 2012

@cicimon asi hej ze ? aj ja si myslim...jaaaj v zivote som podobne problemy nemala a cele tehu ziadny vazny problem a teraz na konci toto...:(

anieli_1
7. feb 2012

@nikolet_89 neboj sa bude to v pohode o dva dni ked ides tak to ukaz a urcite ti na to nieco da ...ale si myslim ze to babu neublizi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre