Anibal a únik tekutiny

katka4u
12. jan 2016

Ahojte, prave som zacala cvicit s aniballom a po vytlaceni balonika zo mna vytiekla nejaka voda... myslite, ze to moze byt plodova voda? mate niektora s tymto skusenosti pri cviceni? dakujem

maminka1986
12. jan 2016

@katka4u a kolký si tt??

katka4u
autor
12. jan 2016

zaciatok 37 tt 🙂

maminka1986
12. jan 2016

@katka4u no tak ok lebo sa to má robit od 35tt a može to byt asi aj plodová voda neviem veru poradit ale je tu takato diskusia skus pohladat a opýtať sa báb

anakristina
12. jan 2016

Ja neviem ci ta lopta neni hovadina.teda tu to vsetci chvalia ale netehulky sa kukaju ze cooooo.som skepticka.ani to neni dobre ak voda odtecie a ziadne kontrakcie....priamo sa treba lekara spytat co si o tom mysli

katka4u
autor
12. jan 2016

no zienky nedalo mi to a pre pokoj duse som bola v nemocnici a povedali, ze vsetko je ok, ze to nebola plodova voda, tak som rada a mozem kludne spat 🙂 Pytala som sa hned aj lekara, ci s tym mam dalej cvicit a povedal, ze ano. Tiez som pocula len same chvaly, a ked to uz aj lekar odporucil, tak budem zajtra pokracovat, len dufam, ze uz bez dalsieho odtoku vody 😀 😵

anakristina
12. jan 2016

@katka4u rada by som to aj skusila ale bojim sa a hlavne ma v tom nikto nepodporuje.ale ked aj lekar tvrdi ze je to fajn.ved pre babo by si urobila vsetko

katka4u
autor
13. jan 2016

@anakristina ja som si tiez nebola ista, ci s tym mam zacat, ale kamaratky mi to odporucali a ked mi lekar povedal, ze moje babo je velky drobec, tak som si povedala, ze mu budem musiet pomoct spravit cesticku von, aby to mal lahsie 🙂 zatial som citala iba same pozitiva na to, a ked som vcera zacala cvicit tak aspon si uz viem predstavit, ako treba potom drobca tlacit 🙂 mozem sem potom napisat, ako to po porode dopadlo, ci to naozaj nieco prinieslo 🙂

anakristina
13. jan 2016

@katka4u to by bolo super 🙂 este mam cas ale mozno s tym zacnem aj ja ked bude treba.a nepoviem to nikomu ;)

petasvarc
5. feb 2016

Nepovedat nikomu? Ono ja som bola vcera na predporodnej v MT a som sa pytala porodnej ake s tym maju skusenosti. Ona mi len povedala ze bud takmer ziadne zeny s tym necvicia alebo sa vsetky boja pred porodom priznat. Preto mi ani nevie povedat ci to pomaha alebo nie. Takze ked uz s tym baby cvicite tak to na prijme urcite povedzte. Ja tiez budem cvicit balonik mam uz doma.

anakristina
5. feb 2016

Ja asi nebudem babenky :( bojim sa lebo ziadny lekar mi k tomu nic nepovedal.ale ozvite sa s recenziou po porode prosim

petasvarc
5. feb 2016

Jasne ja dam urcite vediet. Termin mam na konci marca.

liuliu
5. feb 2016

To nieje plodova voda , osobne si myslim ze babo tlaci na mechur do toho tam rves balonik a je to 😀 mne sa to tiez stavalo.
Na prijme to spominat netreba, hlavne kricte ked budete rodit. A co sa kto boji spominat ? Ved je to vase telo, lekar nebude ten co si nebude vediet sadnut... mne osobne balonik pomohol, nemala som ziadne stehy 😀 co sa tyka nacviku tlacenia tak z toho mam take rozpacite dojmy , ja som teda tlacit babo nevladala resp mi to moc neslo, nevedela som dychat tak v tomto mi balonik nepomohol. Podla mna som necvicila s balonikom spravne to "tlacenie".

anakristina
5. feb 2016

@petasvarc super.drzim palceky

katka4u
autor
6. feb 2016

Ja som nakoniec musela cvicenie prerusit, lebo sa mi spravila mykoza, tak som nechcela riskovat... dostala som sa iba na 22 cm 😕 teraz som 2 den po termine, tak cakam kedy to uz pride 😊

anakristina
6. feb 2016

@katka4u canesten krem aj mycia emulzia su perfektne

danka_k
6. feb 2016

ja som mala tiez tu vodu, citala som, ze je to v poriadku, to nie je plodova voda, cvicila som este aj den pred porodom a v pohode (aj ked vody bolo dost a tiez som sa najprv zlakla) a moj gynekolog - prednosta, poznal aniball a podporoval ma v cviceni, vraj maju dobre skusenosti.
@katka4u

anakristina
6. feb 2016

@danka_k a mala si v pohode porod?lahsie si babo vytlacila?

danka_k
6. feb 2016

@anakristina mala som akutny cisarsky bohuzial, ale nacvicene som mala 32cm...

nela6
6. feb 2016

@anakristina moj kamosky 4 co s tym cvicili si pochvalovali, porod do 1-2h odkedy zacali castejsie kontrakcie aj s otvaranim, ziadne nastrihovanie, plus ani epidural nestihli 🙂 ja to asi "risknem"

anakristina
6. feb 2016

@danka_k to mi je luto tak si to nemohla otestovat

kucerawa
17. apr 2016

@petasvarc @nela6 ako to dopadlo, pomohol balonik? 🙂

nela6
18. apr 2016

@kucerawa maly sa mi narodil 36/1, čiže akurát v den kedy som chcela začať cvičiť 😔

kucerawa
18. apr 2016

@nela6 ach tak to ma mrzi, tak to aby som uz seriozne aj ja zacala, zacala som teraz 34tt

nela6
18. apr 2016

@kucerawa hlavne, že sa mi narodil zdravý 🙂 nastrih som ledva cítila, že zrobili, a stehy ma prestali bolieť po týždni...ked už to muselo byť 😉

kucerawa
18. apr 2016

@nela6 tak to su mile a prijemne spravy 🙂 blahozelam k zdravemu babatku a tesim sa, ze to cele dobre dopadlo ;)

ildiko36
29. máj 2019

@katka4u to je len lubrikacny gel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre