Bolesti v podbrušku a v krížoch v 36t.

dominika_79
1. mar 2020

Ahojte, od včera mi začali silné bolesti v podbrušku a v krížoch... Bolí ma to hlavne pri vstávaní a sadaní si alebo pri líhaní a dosť to bolí aj pri chôdze... Zobrala som si aj Nospu a Magnézium ale nič.... dosť ma tlačí na stolicu ale nedá sa mi 😔... zajtra by som mala mať poradňu ale som dosť chorá tak neviem či pôjdem...

777januska777
1. mar 2020

Mne tak začínal pôrod 🤔

dominika_79
autor
1. mar 2020

@777januska777 lenže ja neviem či to sú kontrakcie lebo je to taká nepretržitá bolesť

nini1010
1. mar 2020

Ja neviem,ale podla mna je trosku nezodpovedne cakat co to asi tak bude v bolestiach od vcera vecera.Uz davno by som bola na pohotovosti,hoc by ta aj vratili domov.Neviem na co cakas.

monca0021
1. mar 2020

Boli to stále či nárazovo?

monca0021
1. mar 2020

@nini1010 súhlasím stebou s takýmito bolesťami som sa začala v 32 tt otvárať

dominika_79
autor
1. mar 2020

@nini1010 no uvažujem že nebudem čakať do zajtrajšej poradne a pôjdem na pohotovosť

dominika_79
autor
1. mar 2020

@monca0021 no skôr stále.... ale sem tam keď si nájdem dobrú polohu pri ležaní tak to trochu ustúpi

dominika_79
autor
1. mar 2020

@nini1010 idem skúsiť teplú sprchu a uvidím

dominika_79
autor
1. mar 2020

Bolí to aj po sprche tak neviem...

123lubka
1. mar 2020

Nechcem strašiť, ale moja osobná skúsenosť je, že mi tak začínal pôrod tiež v 36tt, keď som prišla na pohotovosť bola som otvorená. Takže ja radím nečakať.

nini1010
1. mar 2020

@dominika_79 Ale tak uvedom si,ze ty neriesis banalitu na ktoru sa mozes opytat na poradni ale seriozne bolesti.Nejde len o teba,ide hlavne o dieta tak by som k takejto situacii pristupovala so vsetkou vaznostou.Modry konik bohuzial pozna mnozstvo zien ktore prezili co by ziadna zena prezit nemala a povedali by ti aby si nevahala a sla.radsej 10 krat zbytocne ako raz neskoro.

dominika_79
autor
2. mar 2020

@nini1010 večer mi to ustúpilo a podarilo sa mi zaspať ale dneska mám poradňu tak uvidím ako tam

dominika_79
autor
2. mar 2020

@123lubka no ja neviem či mi začína pôrod lebo ani mi neodišla hlienová zátka a ani mi neodtiekla plodová voda a bolesti prešli a zatiaľ ako som vstala je to fajn aj keď v noci som sa často budila že to v niakej polohe pri ležaní zabolelo ale keď som sa dala inak tak to prešlo tak ozaj neviem čím by to mohlo byť

123lubka
2. mar 2020

@dominika_79 Ani mne neodišla zátka, ani plodová voda mi neodtekala. Ale otvárala som sa a keď som prišla na pohotovosť do hodiny som porodila. No držím silno palce. Napíš ako si dopadla v poradni..

dominika_79
autor
4. mar 2020

@123lubka no v poradni som nakoniec nebola lebo som dosť chorá tak mi preložila doktorka poradňu na pondelok budúci týždeň ale bolesti mi ustúpili už ich mám tak raz za čas aj to nie tak ako pred tým...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre