Bolesti v podbrušku v 39. týždni

ivanusko
13. apr 2018

Ahojte baby som v 39+2tt a stale pocotujem bolesti v podbrusku ako pri ms,niekedy aj krize hlavne jedna strana....boli ma aj cely spodok ked chodim,sedim....plus taka neprijemna bolest stehien....na poslednej poradni som bola na 1prst otvorena....este led sa mali puci strasne mam tvrde brucho..je to aj bolestive niekedy...myslite,ze je to uz na porod?...dakujem za rady

ja_bb
13. apr 2018

No ja ked som mala take bolesti, uplne jemne, pripisovala som to nervom...Nieco take som citila pri skuske alebo tak... v den,ked sa spustil porod tak isto a doktorka,ze ved to mate krasne kontrakcie :D tak reku ano,to je ono :D ? takze u mna to tak bolo,ze to bol porod...prvy raz som to citila par dni pred porodom... drzim palce ;)

deti95060810
13. apr 2018

ťažko povedať....v takomto stave môžeš byť kľudne ešte aj týždeň ,dva...

maminka12345
13. apr 2018

@ivanusko ja to mam tiez a stale cakam ze ci to postupi a ideme na to 😊 ale akosi sa malej nechce som sice 37+2 ale clovek nikdy nevie ako sa drobec rozhodne 😉

bibijenny
13. apr 2018

Ja som 38+2 mierne bolesti mám už týždeň a dnes mi povedal dr že je malý ešte vysoko a nie som ani otvorená :(

skjatqo
13. apr 2018

Na porod to bude, len nevedno kedy 😉 Ja som mala podobne niekolko tyzdnov, uz som sa aj bala zakaslat ci maly nevypadne, take pocity som mala tam dole. Zdalo sa mi ze tam je vsetko uplne volne a otvorene. Nuz, narodil sa az 10 dni po termine.

mm2008
13. apr 2018

može byť... daj si sprchu ak to neprejde tak je to už blížiaci sa pôrod . držím palce nech to dobre dopadne.

lovarkyna
10. nov 2020

Dobry den aj ja som 39 +1 a mam bolesty v podbrusku a v krizoch ako pri mz ...a neviem ci uz su to porodne prosim poradite mi ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre