Buchnutý chrbát

janka12350
5. júl 2017

Ahojte chcem sa spýtať može sa stať niečo babetku? včera pri umývani som si z celej sily udrela dole chrbát mám tam aj velku modrinu .Dakujem lebo sa bojim

bubbinaa
5. júl 2017

Ak sa bojíš, bolo by najlepšie, ak by si navštívila lekára, ktorý by sa na bábätko pozrel a zistil by, či je ozaj v poriadku. No povedala by som, že si mala také šťastie v nešťastí a buchla si si práve chrbát.

ema234
5. júl 2017

@janka12350 nie neboj, to by si fakt musela mat poriadny naraz aby to az do brucha prerazilo.

janka12350
autor
5. júl 2017

@ema234 no myslim že dosť to bolo zato sa bojim,,.:/ ale ta hadam nie..

ema234
5. júl 2017

@janka12350 ja som mala v tehu nehodu a to som mala ine stresy az do konca tehu, takze sa naozaj neboj.

simsalabim
5. júl 2017

@janka12350 ja som v tehu asi v 28 tyzdni vystupovala z elektricky, bolo mokro, smykla sa a po schodoch sa zosuchla dolu, pricom som si doudierala chrbat na vsetkych tych ostrych schodoch, skoncila som rozcapena na chodniku. Chrbat som mala modrocierny od modrin, no ale chrbat nie je brucho, to by bolo podstatne horsie. Neriesila som to, len som si vsimala, ci sa mala normalne hybe.

janka12350
autor
5. júl 2017

@simsalabim pohyby su dobré také ako maju byt chvalabohu 🙂.dakujem za infto radšej sa popýtam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre