Decodom prebalovací pult

matulik212
25. okt 2018

Prosim vas je tu niekto kto si objednaval v decodome prebalovaci pult? 🙂

silvi70
25. okt 2018

decodom nie, ale drevona - max. spokojnosť

lejka01
25. okt 2018

Ikea - je pecka, teraz ked ho nepouzivame tak ten vrch je sklopeny a je z toho komoda ☺

minutka
25. okt 2018

my sme mali komodu zo sconta a v decodome som doobjednala iba prebalovaciu dosku na to.spolu to teda tvori celkom sikovny pultik

matulik212
autor
25. okt 2018

@lejka01 ikeu v Ke nemame 🙂ale dakujem😘

matulik212
autor
25. okt 2018

@minutka no mne sa jedna o to ze dost dlho cAkame tak dufam ze do porodu do januara pride 😂

matulik212
autor
25. okt 2018

@minutka ale mate to krasne❤️

matulik212
autor
25. okt 2018

@silvi70 uz mam objednany z decodomu chcela som vediet ci len ja tak dlho cakam

minutka
25. okt 2018

@matulik212 urcite pride.my sme tiez cakali na dosku cca 2tyz.alebo im skus zatelefonovat aby si si overila v akom stave je objednavka

matulik212
autor
25. okt 2018

@minutka no musim tam zavolat 🙂 lebo uz je aj vyplateny 🤷‍♀️

dorotka9819
25. okt 2018

@matulik212 my sme objednávali z decodomu obývaciu stenu a tiež nám povedali že dodacia doba je na niektoré veci dlhšia. Napríklad my čakáme až do začiatku decembra 😁 ale pýtali sme sa kedy príde aby sme sa vedeli zariadiť 😆

matulik212
autor
25. okt 2018

@dorotka9819 nechapem preco im to tak dlho trva :( tak my sme to vyplatili pretoze mi volala pai ze tovar je na sklade isla som vyplatit nasledne do skladu kde namna pozersli skladnici co od nich chcdm ze mi prisla iba prebaloavAcia podlozka na prebalovaciu komodu ale komoda samotna este nie 🤷‍♀️ Tak snad nas neodrbu v januari mam termin tak dufam ze do decembra budem mat kde ukladat vecicky😂 nam na papier napisala predavacka mesiac kedy sme ju objednavali ked som povedala pri pokladni ze nech mi to opravia aby som vedela ta ze nemoze nikdy viac tam uz nic nekupim strasny system

zuzana247
25. okt 2018

@matulik212 my cakame na 2 police od zaciatku septembra 😁 este stale nic. Mame skusenost,ze ked je dodacia lehota napr. 6-8 tyzd. tak vzdy ta dlhsia doba plati

matulik212
autor
25. okt 2018

@zuzana247 aha tak super myslela som ze sme jediny 😂

zuzzzka18
25. okt 2018

@matulik212 Nam vcera doslo viac kusov nabytku z decodomu objednanych v polke augusta, maju toho vela, vyroba nestiha.

sarahj
26. okt 2018

Sestra má z aska a je veľmi spokojná.

seva22
27. okt 2018

My mame vela nabytku z decodomu,standardne sa caka tusim 7tyzdnov, ale naposledy sme cakali dva mesiace lebo nestihali aj napriek tonu ze robili 7dni v tyzdni,volali nam a velmi sa ospravedlnovali,bola som trochu rozladena ale nastastie nam to nesurilo

matulik212
autor
30. okt 2018

Kocky no ja som si vcera zmenila cislo a teraz ma napadlo ze mi maju volat z decodomu ohladom prebalovAcieho na to stare cislo ktore uz aktivne nieje no mna uz drbne 😞

zuzana247
30. okt 2018

@matulik212 zavolaj do predajne kde ste to objednavali,oni ta prepoja na konkretkne oddelenie. A urcite mas cislo faktury,alebo objednavky. Podla toho ta najdu 🙂

matulik212
autor
30. okt 2018

@zuzana247 bola som osobne 🙂 a dokonca nam povedlai ze v stredu dojde kamion aj s nasou komodou cize som happy

veronice
30. okt 2018

My sme kupili v kike 🙂 paradny je. Tiez sa da neskor ten akoby pult odmontovat a bude sluzit ako komoda

zuzana247
30. okt 2018

@matulik212 supeer 😊😊 tak sa tesim s tebou 🙂😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre