Dĺžka trvania poslíčkov

8. jan 2024

Ahojte, Maminy.
Od polnoci až doteraz mám pretrvávajúce bolesti v oblasti podbruska. Bolesť mi strieľa do krížov. V bolestiach som tak už 8 hodin. Mávali ste aj vy tak dlho trvajúcich poslickov? Nemyslím si, ze mám reálne kontrakcie (som prvorodička, takze ich nemám ako porovnať) ale brusko mi netvrdne. Len pociťujem menštruačný bolest každých 5-7 min. Ide mi skôr o to, ze som v bolestiach už 8 hodin. Je to v poriadku? Som v 37tt. Ďakujem

beatrixx1525
8. jan 2024

Do pôrodniceeeee bábätko sa pýta 😁

beatrixx1525
8. jan 2024

A k tomu 37tt nemaj stres že je to skoro, babo už je na 99% vyvinuté a zvládnete to obidvaja 🙂 držím palce

nyphadora
8. jan 2024

Vieš čo 3 dni sa mi rozbiehal porod, tak ano je to v pohode. Kontrakcie su keď predychavaš do brucha a to pomaha zmierniť bolesť. Samozrejme keď si niesi ista chod do nemocky na kontrolu, max ťa pošlu domov a budeš vedieť na čom si.

januska12323
8. jan 2024

Choď na kontrolu a uvidíš, ale vyzerá, že budete zachviľu dvaja.

zuzi0911
8. jan 2024

Pôrodnica...rodis pravdepodobne...

ness222
8. jan 2024

Daj potom vediet ako si dopadla, minuly tyzden som mala nieco podobne ( hoci len 34tt), tiez mi to trvalo asi od 21.00 do 5. rana ale mne aj velmi tvrdlo brucho, no bolesti neboli nejake vyrazne, skor islo o to ze sa pravidelne opakovali. Tiez uz som sa bala ze rodim, ale odvtedy sa to chvalabohu nezopakovalo.

rebrambora
8. jan 2024

Za mna poslickovia. Mala som ich tri tyzdne pred porodom pravidelne. A ked prisli realne kontrakcie, rozdiel som teda citila.

autor
8. jan 2024

Ďakujem, dievčatá, dala som ešte 1x sprchu a nejako som zaspala…aspoň na chvíľku. Cítim sa byt ubolena ale prešlo to, takze poslickovia.
Vďaka za vaše skúsenosti. Nech sa dari 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre