Energylandia v tehotenstve

matik3110
5. aug 2018

Zdravím, chcem sa opýtať, či bola niektorá tehuľka v 3.trimestri v Energylandii. Samozrejme, že nepôjdem na atrakcie, práve sa chcem informovať, či je tam niečo aj pre tehu, nejaké aktivity alebo bazény, proste niečo, kde by som mohla stráviť čas aj ja. Ideme partia a keďže atrakcie nevyužijem, tak ma zaujímajú iné možnosti pre mňa. Ako ste tam strávili čas vy? Nie je to tam nebezpečné v 3.trimestri? Vďaka za info 🙂

chrumka0203
5. aug 2018

@matik3110 Ahoj, v Energylandii som nebola takze ti neporadim, ale tento vikend sme cela rodina stravili v Inwald parku, co by malo byt cca 30 minut od Energylandu a tam si teda uzije aj pokrocila tehulka. Objekt je rozdeleny na 4 casti, 1)dinopark + plaz, 2) zahrada Jana Pavla II, 3)hrad s dedinkou kde si mozes vyskusat remesla + areal drakov, 4) park miniatur + zahradny labirint. V tom dinoparku je velka smykacka, trampoliny, lukostrelba, take vodne lodky, lezecka stena.... V tom parku miniatur je mlynske kolo, piratska lod, autodrom, manez, lietajuce slony, obria smykacka, vlacik, rock'n'roll. Toto vsetko zadara kolkokrat chces, v ramci vstupneho. Mi sme kupili 2 dnovy a dostali sme este listky na vyhliadkovu jazdu po okoli vlacikom. Potom sa da dokupit "splavenie" divokej rieky. Ak idete partia tak sa mozte rozdelit a pochodit si to aj tu.

blontimka
6. aug 2018

@matik3110 ja som bola. Áno je tam bazen... A niektoré atrakcie kľudne môžeš absolvovať......

kikina84
6. aug 2018

@matik3110 v energylandii je aquapark tam sa cvachtat mozes a aj niektore atrakcie su vhodne pre tehotne..take co su pre mensie deti urcene v doprovode...

matik3110
autor
6. aug 2018

Dakujem pekne 👌

kikina84
6. aug 2018

@matik3110 a inak ak preukazes tehotensku knizku tak mas zlavu,myslim ze platis polovicu za listok

tuppuk
8. aug 2018

ja by som asi neriskovala kúpanie v tehotenstve, ja som strašný bojko a bála by som sa že dostanem nejakú infekciu a nebude to pre bábätko dobré :(

matik3110
autor
8. aug 2018

@tuppuk kupila som si tampony ktore neabsorbuju vodu takze toho sa velmi nebojim

marosko08
11. júl 2019

@chrumka0203 prosím Vás,aké je tam vstupné v eurách?? ďakujem

blontimka
11. júl 2019

@matik3110 ja som ich mala tiež.... a prd mi to pomohlo... ale ja som bola v tatralandii....na plavárni v studensej vode su v pohode....

veronikaszabova
11. júl 2019

@marosko08 na ich stranke mate zlote, preratajte si to na €

marosko08
11. júl 2019

@veronikaszabova ďakujem..myslela som si to,že to tak je

matik3110
autor
11. júl 2019

no nakoniec som si ich aj zabudla na izbe, takže som šla bez..a zázrakom nič, no tiež som sa bála..popravde, tehu žena sa tam dosť nudí :D kopec ľudí, strašne horúco, každý do vás búcha a stojíte kade tade ako pako, pretože partia čakala v radoch vždy na nejakú atrakciu a pripadala som si tam naozaj ako debil a zbytočná plus unudená :D ale chodia tam aj s bábätkami v kočiaroch, aj tehu, no pre mňa takáto vec už zbytočná, viac by som nešla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre