Hlienová zátka v 37tt

nicolletaantusova
30. sep 2018

Ahojte. Som na prelome 36/37tt podľa Sona skoro 38tt
A hlienova zatka odteká už 4 deň. 26.9 som bola v poradni kde má lekárka aj vyšetrila zobrala ster a baktériu a povedala že som otvorená pre prst. Inak všetko v poriadku. Na druhý deň bolesti v podbrušku a po malej potrebe. A papieri hlien s prímesou krvy. Do vecera sa to zopakovalo ešte asi 3-4 krat. Môže to byt aj tým že má vyšetrovala? Dones je nedeľa a hlien odchádza ešte stále a stále je s prímesou krvy. Brusko tvrdne nepravidelne pohyby malej cítim ale ku veceru a hlavne v noci mám bolesti v krížoch aj maternica a vaječníky má veľmi bolia. Ku veceru brusko tvrdne častejšie. Nie je to už priliz dlho na odtekajú hlienovej zátky?? Aké máte skúsenosti vy? Ako dlho sa vam to “ťahalo”? Čakám svoje druhé bábätko. Pri prvom to však malo rýchly spád. Odtiekla hlienova zatka prišli aj kontrakcie. Teraz sa to akosi vlečie:(

mimi3706
30. sep 2018

zatka moze odist v den porodu (mne takto pri prvych dvoch) aj 2 tyzdne pred (mne tak pri 3.porode)...takzko povedat, kazdy to ma inak, najhorsie je to sledovanie sa teraz ci uz alebo este nie, drzim palce, sama som to zazila 3krat, ale uz to nepotrva dlho 🙂 drz sa

nicolletaantusova
autor
30. sep 2018

@mimi3706 nejde mi do hlavy že to tak dlho odteká. A to som si všetko predstavovala úplne inak lebo však už jeden pôrod za sebou ale akosi mám pocit že som informáciami na tom tak ako pri prvom porode😂🙈 vobec tomu môjmu telu nerozumiem

mmoni89
30. sep 2018

Pri prvom mi neodisla,teda asi az pri porode lebo som o nej vobec nevedela ze kedy a ako a pri druhom mi odchadzala postupne cez den a bolesti prislo az v noci.Alee moze to trvat este aj tyzden dva..Otvorena som bola vyse 2tyzdnov na 3cm,pri odideni zatky uz na 6-7cm a bolesti prisli az o par hodin9

janulka2811
30. sep 2018

Zajdi si do nemocnice na vysetrenie vecer ked budes mat silnejsie tvrdnutie bruska,nevahala by som.

nicolletaantusova
autor
30. sep 2018

@janulka2811 uvažovala som bud nad týmto alebo že by dom zajtra zatelefonovala svojmu lekárovi že by som sa išla jemu ukázať

erickatt
30. sep 2018

@nicolletaantusova nie je to plodová voda??

nicolletaantusova
autor
30. sep 2018

@erickatt je to takej konzistencie ako gél alebo soplik a ťahá sa to takze nemyslím že je to plodová voda. A ta by asi neodtekala 4 dni

simka111
3. jan 2019

@nicolletaantusova mozem sa spytat, ze co to vlastne nakoniec bolo? Lebo ja som tiez 37tt zacala a mam taky hnedasty sopel dnes na vlozke..tak ze co mam cakat..dakujem

nicolletaantusova
autor
7. jan 2019

@simka111 ahoj. Neviem či ta poteším alebo sklamem ale 30 septembra som písala príspevok a 2.oktobra bola mala na svete... narodila sa skôr

nicolletaantusova
autor
7. jan 2019

@simka111 nemusí to však byt tvoj prípad. Niektoré maminky písali že vydržali sú do termínu aj po odchode hlienovej zátky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre