Hyperaktívne bábo v 8. mesiaci

upam
27. nov 2013

Napriek tomu ze doktor povedal ze sa nemoze moc mrvit lebo nema uz miesto tak sa to moje mrvi a cestuje neustale horedole niekedy je to az neprijemne - spi minimalne je to jdeno ci som v klude alebo v pohybe stale sa mi presuva, kope, bucha. Casto sa natlaci pod prave rebro az tam mam hrcu a dost to tlaci. Mate podobnu skusenost alebo je s nim nieco v neporiadku? Bola som na kontrole prietokov ci sa nedusi lebo vtedy vraj moze takto vyvadzat ale je to ok tak uz neviem co si mam mysliet

katy1979
27. nov 2013

@upam je to uplne normalne. Niektore deticky su kludnejsie ine stale v pohybe. A natahuju sa kolko sa len da.

xlucia
27. nov 2013

@upam ak su prietoky a sono ok, poom sa len priprav nato, ze budes mat divocha... 😉

anjelicek26
27. nov 2013

@upam - deti sa hybu stale a to aj v spanku.. hyperaktivita je diagnoza, ktoru si neprajes a ani by som ju nebrala do ust, nie na margo pohybov dietatka v brusku. Nas sa vrtel, kopal, otacal stale... dokonca tyzden pred porodom si dal este komplet obratku... je to normalne, sikovne dieta..

barbara088
27. nov 2013

a moja malinka je taka uz mam ubolene brusko z toho

upam
autor
27. nov 2013

doktor sa minuly tyzden potesil ze je uz otocena dole hlavou a moc mi neveril asi ze sa tak stale otaca lebo vraj uz nema moc miesta, meral jej hlavicku na chvilku si zastavil obraz na meranie a ked ho znova pustil vravi : jaj tu bola hlavicka a teraz je tu ritka :D inak na ultrazvuku vzdy zacne nespokojne vyvadzat ako ju tam tlacIa tou sondou... no uvidime co bude za povahu 🙂

upam
autor
27. nov 2013

@barbara088 nikedy je to naozaj neprijemne hlavne ked to dlhsie trva aj to boli kdetu no musime vydrzat ;)

lucka011
28. nov 2013

Moja prvá dcérka sa ešte dva dni pred pôrodom tak strašne hýbala v brušku, že som už s plačom chodila aké to bolo bolestivé a už po takej dlhej dobe aj nepríjemné.. 🙂 Je to úplne normálne

sosanna88
28. nov 2013

poznam to...doverne. a malej oblubenym tercom utoku bol moj mechur. a tiez neuveris ale uz v bruchu sa budila okolo tretej nadranom,veselo kopcovala ked ja som chcela spat a robi to doteraz...kazdu boziu noc sa zobudi okolo tej tretej...niekedy spi dalej a niekedy ani nie 🙂hehe. mas sa na co tesit.

danag
30. nov 2013

Môj kopal ako divočák a okrem toho, keď som sa rozhodla, že idem spať, on sa rozhodol, že ide vstávať. 😀

vvia
30. nov 2013

akoby si pisala o mojej, ja som prelezela na rizikovom a jedna dr ked sla nas kazde rano kontrolovat, tak len zahlasila: s tym vasim dietatom musim kazde rano hrat nahanacky. kde je zase?? 😀 a to som uz bola ku koncu tehotenstva a tiez sa vraj uz nemala otacat 😀

upam
autor
2. dec 2013

@sosanna88 ach jaj tak to ja mam o 5 rano takyto termin ked zacne byt ozaj neustupciva a kope vkuse kym nevstanem 🙂

nenuska163
2. dec 2013

ja mam presne to iste co pises upam moj drobec tak isto vyvadza jak keby som mu dala nieco hihi niekedy sa natom az smiat musim ale vsetko ma boli pritom smiechu. moj mi nedovoli ani spavat v noci ako keby citil ze teraz idem spat a vtedy zacne kopat esteviacej alebo sa tlacit zaspi az po niekolkych hodinach asik od vycerpania a rana mam pravydelny budicek mi to pripada ze maly nespi tak nemozem ani ja

upam
autor
2. dec 2013

prave som si vsimla diskusiu kde sa stazuje mamina ze babo raz za den v roznakom case vystraja - jaj kebyze len tak :D moje vystraja vkuse a neviem ci ma malo miesta a to sa mu nepaci alebo sa len nudi.. uz som to skusala studovat ci to od niecoho zavisi co sa pise ze nejest cukor nepit kofein vystrajaju viac v klude - to sa mojho netyka vystraja systematicky skoro stale 🙂

simonne1
4. dec 2013

moj maly kopal len v intervaloch par krat do dna, vcera vsak cely den, aj v noci a rano zase...zacalo ma to znepokojovat. Moze to byt aj tym ze ma nedostatok niecoho?

upam
autor
4. dec 2013

@vvia mozem sa spytat preco si lezala na rizikovom?

vvia
4. dec 2013

@upam krvacala som, mala som dvojcievny pupocnik iba, zle prietoky, mala slabo priberala, mala som tehotensku cukrovku, hrozil mi potrat

upam
autor
5. dec 2013

@vvia ooch no tak to sa tesim ze to dobre dopadlo teda dufam ze ste v poriadku - moja pribera slusne zatial, hematom mi zmizol a prietoky sa upravili - toho som sa bala ze je taka prilis ziva lebo nema dost kyslika ale je ok v tomto smere tak uz neviem co ju zenie sa tak mrvit a tocit stale

upam
autor
5. dec 2013

@simonne1 tazko povedat snazila som sa zistovat ako to je kolko cces najdes nazorov od stravy, cez zmenseny priestor na pohyb atd tak neviem... aj doktor co mi kontroloval prietoky vravel ze niekedy ked nie su dostatocne okyslicene babatka tak sa hadzu ale u mna to neplatilo, ak sa nejak vyrazne zmeni chovanie babatka chod si ho dat radsej pozriet na ultrazvuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre