Je normálne, ak bábo v 34. týždni tehotenstva váži 1840g?

dianka3
30. apr 2009

Avojte baby ma daktora z vas skusenosti s tym ze babo okolo 34tt vazi len 1840 g? lebon moj drobcek tolko vazi a doki vravel ze je to zle 😒 ze ak nepriberie do tyzdna pojdem do nemocky

luciauk
5. máj 2009

dianka, no, ja sa v tom moc nevyznám, ale načo malovať čerta na stenu? 😉 podla mňa ste ok.
a bolesť to bola, hroznááá, ale stálo to za to. a chválabohu muž bol pri mne, inak neviem neviem 😅

ozi
13. máj 2009

Ahojte babenky, ja som bola včera na sone a dr. vravel, že malá má priemerne 1250/od 1150-1350/, a to vyzerá tak na 30tta nie 32, ale že sa nemám znepokojovať, lebo to vôbec nie je presné, sú to len približné odhady. Ja rátam, že nebude veľká, mám celkovo menšie deti, starší mal 3600, ale to sa narodil 42+3 a mladší mal 3160 a narodil sa presne na termín. Ale čo čítam baby v mojom termíne, tak všetky majú o dosť vyššie váhy, tak len dúfam, že je všetko ok.

sonka333
6. feb 2021

@dianka3 ahoj 🙋‍♀️chcela som sa opýtať ako ste dopadli napokon?koľko vážilo bábätko po narodení a do akého tyzdna ste vydržali?Viem ze je to už stará téma ale momentálne prežívam niečo podobné 😔tak ma to zaujíma...vopred ďakujem za odpoveď

kajabartal
2. mar 2021

@dianka3 pľúca sa vyvíjajú do 32tt. Ideálne je 33t

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre