Kedy ste rodili ako druhorodičky?

miirkka1
5. mar 2020

Ahojte...som 38+2 a uz fakt nevladzem,na poradni som bola pred 2 dnami a mam krcok zatvoreny ,2cm dlhy.
Strasne by som chcela,aby uz prisla,lebo som zapaleny nerv,neviem normalne chodit,je to bolestive,nic mi nato nepomaha a uz takto nevladzem,mam 3rocnu dceru a chcela by som s nou ist aspon trochu von,no strasne to boli ako chodim.
Tak len taka otazka,ci to moze prist aj skor,ked som stale zatvorena?Prva prisla na termin a ked si predstavim ze mam este 13dni do terminu,tak neviem,ako to zvladnem

marci77
5. mar 2020

ja som rodila prve dieta 7dni po termine, druhe dieta 5dni po termine, to prenasanie bolo v mojom pripade asi geneticke, prvy bol chlapec, druhe dievca,
pri prvom mi nepraskla ani voda, pri druhom ano, ale kym sa rozbehol porod preslo aj 24hodin

ivanapetrasova
5. mar 2020

obe deti som porodila 5 dní pred termínom.

lienka175
5. mar 2020

prvé 7 dní po termíne, druhé 5 dní po termíne, obaja chlapci 🙂

markaterka
5. mar 2020

Prvé 2 týždne pred termínom, druhé 4 dni, a to som bola ráno ešte na poradni, zatvorená na sto zámkov a dcéra sa narodila o 17.45.

adkastofcikova
5. mar 2020

@miirkka1 prva 2 tyzdne pred terminom, druha presne na termin🙂

veronikaszabova
5. mar 2020

1 syn - 2t pred terminom.
2 dyn - 2 dni po termine

vamajka
5. mar 2020

@miirkka1 obidvaja 2 dni pred terminom

brita7777
5. mar 2020

termin som mala 11.juna rodila som 22.juna asi tak 🙂

butterfly333
5. mar 2020

Obe som rodila v 37tt.

maminka2710
5. mar 2020

Dcera dva dni po termine, syn presne v deň terminu 🙂

juliettka88
5. mar 2020

ja som rodila v 38tt a este noc pred porodom som mala bolesti, ked som dosla, bola som len na spicku prsta a na druhy den okolo obeda mi zacali bolesti a o 17 uz bola mala na svete, takze moze sa to zmenit kludne kedykolvek, nezufaj a drz sa! 😉

ukulela
5. mar 2020

@miirkka1 porovnavanie ti naozaj nepomoze. skor skus pit alchemilkovy caj, alebo malinovnik .... aby sa rozbehla maternica. al nevladzes chodit, mozho fitlopta.
vseobecne sa hovori, ze druhy porod moze prist skor. ja prvy 10 dni po, druhy tyzden pred. oba sa rozbehli po tom, ako som bola na dlhej (pre mne) narocnejsej prechadzke.

suzitok
5. mar 2020

1. v termine
2. 34tt
3. v termine

ludkka0407
5. mar 2020

Prva presne na den terminu, druhy tri dni skor.pri druhom som sa neotvarala,ani nic,nalez tak,ze porodim mozno na termin a vecer sa mi rozbehli bolesti,po polnoci bol maly na svete😉

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucyluv
5. mar 2020

Prve 39+4, druhe 39+2 🙂 ale otvorit sa mozes aj za hodinu, ked si druhorodicka

asia83
5. mar 2020

@miirkka1 Prvú dcéru 3 dni po termíne, nepraskla voda. Druhý syn 6 dní po termíne, tiež nepraskla voda. Prvý pôrod pomalý, celodenná záležitosť, druhý pôrod expresne rýchly, na dva zatlačenia bol von.

aduska0001
5. mar 2020

@miirkka1 prve tyzden pred terminom a druhe 3 dni pred terminom 🙂

rozovykon
5. mar 2020

@miirkka1 prvé 3 dni pred termínom (baba) a druhé 5 dni po termíne (chlap).

uhnakova
5. mar 2020

Prve dieta (syn) sa narodilo 1 den pred terminom, druhe dieta (dcerka) som prenasala, porod vyvolavali jedenasty den po termine.

miirkka1
autor
5. mar 2020

No ako vidim,nejako skoro druhe nepride...ja sa zblaznim dovtedy. Najma kvoli tomu sedaciemu nervu,pre ktory sa trapim ,lebo sa mi bolestivo chodi...

evitka83
5. mar 2020

@miirkka1 s porodom ti neporadim, aj ked som v rovnakom tt ako ty 😉 ale na ten sedaci nerv by som ti poradila z doterry deep blue krem. Vyborna vec, vlastna skusenost aj v tehu aj mimi tehu. Ci na liecbu aj od bolesti. Staci trosku do ineho kremu, alebo oleja a tym natriet.

spajki
6. mar 2020

@miirkka1 ahoj ja som mala prve tehotenstvo tiež ťažké brucho ako balón len tak tak som chodila...v noci skoro vôbec som nespala...keďže som nechcela čakať nato pokial sa uráči princeznej ist na svet tak som si zabezpečila fit loptu a doma som poctivo na nej skákala...pomáhaju aj schody ale za mňa ta lopta určite na ďalsej poradni som už rovno išla do nemocnice a ešte v ten deň porodila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre