Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy vysadiť magnézium?

lenocka_lm279
22. aug 2014

Chcela by som radu, bola som u lekára teraz 19, ale nic mi nespominal o tom zeby som mala už skončit s uživanim magnezia a pritom som uz v 36 tt. Na dalsiu poradnu ideme teraz v pondelok 25. myslite ze mam pockat a opytat sa ho? Alebo mam s uzivanim prestat uz teraz lebo som citala ze to spomaluje kontrakcie..... tak vobec neviem co robit.... a pritom hlienova zatka nam uz odisla 17 a ja nemam stale nejake velke konakcie mozno tak 5 krat do dna... dakujem za pomoc

safranca15
22. aug 2014

Ja som brala od 18tt do konca 37tt

lenocka_lm279
autor
22. aug 2014

@safranca15 a potom ti doki povedal ze ma vysadit.....lebo ja to mam preto ze som nemohla v noci spat lebo som aj 5 krat za noc dostala krce do nohy a bojim sa ze ked ho vysadim tak nebudem moct vobec spat .... tak neviem ci pockat na poradnu alebo ako....

marbalulka
22. aug 2014

@lenocka_lm279 zvykne sa az v 37tt, kym sa vytrati z tela, trva to zevraj 2-3tyzdne

imanuel
22. aug 2014

Brala som v tehotenstve veľké množstvo, denne až 4-6 tabliet, v 36 týždni som začala na odporúčanie lekára POSTUPNE znižovať dávky. Vraj aby som aj porodila. 🙂 Neboj, lekár ti dá inštrukcie. 🙂

trgypadl
22. aug 2014

@lenocka_lm279 mg v tabletkovej forme mozes uzivat az do konca tehotenstva...ak sa porod zacne rozbiehat ,tak to tbl mg nazabrzdi

lenocka_lm279
autor
22. aug 2014

dakujem dievcence za radu ale pre istotu sa ho to opytam ked pojdem v pondelok do poradne....

kakika007
22. aug 2014

@lenocka_lm279 ja som pri druhom tehu užívala tiež veľké množstvá, jednak mi tvrdlo brucho aj niekoľkokrát denne a pomerne intenzívne už od 6.mesiaca a mávala som aj silné kŕče do nôh, hlavne v noci, užívala som ešte aj v deň pôrodu, keďže som netušila, že už budem rodiť v ten deň (malá sa vypýtala o 3 týždne skôr) a žiadne problémy, že by mi to spomalilo kontrakcie alebo čo sa rozpráva.....

lenocka_lm279
autor
22. aug 2014

@kakika007 tak to som naozaj rada lebo vies mne uz aj hlienova zatka odisla pred par dnami a stale nic... tak preto som si citala nejake clanky a toto sa tam pisalo ze to spomaluje prichod kontrakcii tak preto s pytam...

kakika007
22. aug 2014

@lenocka_lm279 mne tiež nejako tri týdne pred pôrodom (6 týždňov pred termínom) odišla zátka, magnezko som brala a v ohode, žiadny problém. dokonca druhý pôrod išiel nejak rýchlejšie ako ten prvý. Ale ak chceš mať istotu, tak sa na to radšej v pondelok spýtaj doktora

safranca15
22. aug 2014

@lenocka_lm279 ja som hi mala koli tvrdnutiu brucha tak sa spytaj doktora alebo to dkus vysadit a ked ti budu krce objavovat sa tak si ho daj a ked sa neobjavia tak uz si ho nedavaj

lenocka_lm279
autor
22. aug 2014

hej hej spytam sa ho co mi na to povie a uvidim dakujem vam vsetkym za pomoc velmi si to vazim 🙂 🙂 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli