Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Koľko pohybov cítite za deň v 29 týždni?

tarapaper
7. jan 2013

ahojte maminy kolko mate asi pohybov za den v 29.tt... a citite tiez stale kopanie dolu ?? vsade pisu inak .... dakujem za pokecanie

xlucia
7. jan 2013

@tarapaper v poslednom casopise dieta je to tom komplexny clanok

moon1979
7. jan 2013

@tarapaper
nepočítam to, ale v priebehu celého dňa samozrejme s prestávkami 🙂 aj spať musí 🙂 ... cítim prevažne hore kopance, lebo už je otočený dole hlavičkou, takže záleží od polohy dieťaťa ... dole cítim občas, keď ručičkou buchne, ale prevažne hore a celkom sa mu páči zarývať sa mi do pravého rebra 🙂

tarapaper
autor
7. jan 2013

jeej to je mile no ja citim tak nad pupcekom a vela aj dole ..... lebo napriklad za cely den ich je tak okolo 50 .... nemam tiez kopanie kazdu hodinu ....
a prosim ta kolkatka je to cislo dieta ?? dakujem

tarapaper
autor
7. jan 2013

uz smo si bola kupit ten casopis ... je tam vela dobreho citania ... tak som sa docitala ze za hodinu by mala zena citit tak 10 pohybov .... ale dufam ze nie kazdu 🙂 a ze je vela pohybov ktore mamicky ani necitia a dietatko sa pritom krasne pohybuje ....

zuzickaaak
7. jan 2013

@tarapaper ahoj🙂 ja som tiez v 29tt a pohyby citim dost nepravidelne, no ked kope,tak potiadne 🙂 vcera ma kopala vela v noci a cez den je klud. Inokedy zase opacne..no neratam to..

tarapaper
autor
8. jan 2013

ano tak to som rada ... som bola dnes u dr, a som sa pytala ze mala je zadockom preto ma stale kope dolu a je dost velika .. a pohyby su aj v noci ked spime len ich necitime 🙂

adeli79
8. jan 2013

no ja mam cez den tolko prace, ze vacsinou ani nevnimam, ci sa mrvi. ale rano ano, aj vecer ano. pocitat to nepocitam a kope vselikde. je to nase 3.babatko, tak clovek to uz tak velmi nesleduje ako pri prvom. 😉

tarapaper
autor
9. jan 2013

ahojte neviete co znamena v tehotenskej knizke hore tie skratky ako sa pise tlak vaha a potom je tam NALIEH. a za tym OP dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli