Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Krútenie v bruchu v treťom trimestri

uberfrau
21. júl 2012

Kočky, hľadám, guuglujem a nemôžem sa dopátrať či je to normálne v treťom trimestri alebo ... ? Už cca 5 dní mi po jedle krútieva v bruchu ale nepreženie ma, to ma asi len 2x ... Podľa mňa to viróza nie je to by ma častejšie preháňalo a nemala by som chuť do jedla.. prosím má niektorá z Vás s niečim takýmto skúsenosť? 😒 ďakujem ..

nicebaculka
21. júl 2012

@uberfrau ahojky,, no ja som v 27tt a tiez mavam krutenie v bruchu ako keby som mala mat riedku stolicu ale nic,,, neviem neviem z coho to bude

uberfrau
autor
21. júl 2012

@nicebaculka sakra .. 🙂 lebo nechcem zbytočne chodiť ku dr. a sťažovať sa na každé pichnutie, zabolenie 😀 ako nejaká citlivka ..

gubcikova
21. júl 2012

@uberfrau neberieš magnézium?

matulik748
21. júl 2012

tak to by som i ja chcela vediet pretože mam ten isty problem

lauricka
21. júl 2012

pravdepodobne sucast tehotenstva, zaludok je tiez dost zmackany, creva, vsetko...cim dalej, tym viac. Ak mas pochybnosti, konzultuj lekara, je to zopdovednejsie, ako bat sa, ze budes za citlivku.

nicebaculka
21. júl 2012

@uberfrau no ak ta picha a pod,, to bude asi tym ze sa ti stale roztahuje maternica.. teda toto mne vzdy povie pmoj gyno 🙂 nicoho sa neboj

uberfrau
autor
21. júl 2012

@nicebaculka to pichnutie som len tak obrazne použila 😀

nicebaculka
22. júl 2012

@uberfrau jaj taak,,, no newem potom,, ale podla mna to nie je nic zle,,, neboj sa....🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli