Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Mám depku, už chcem rodiť. Je to normálne?

lexilaracroft
3. máj 2016

Vie niekto preco mam taketo pocity a ako sa ich zbavit?

candii
3. máj 2016

Ako ze chces ist uz rodit? Ja som tiez chcela uz ked som bola v 12tt som sa nevedela dockat 🙂 a teraz by som brala aspon jeden den keby bol este v brusku😂😂

gabriela93
3. máj 2016

@lexilaracroft jasne ze je normalne,ze to uz chces mat za sebou.39 tt da zabrat.A neboj ved uz to mas za chvilku 🙂

agamama
3. máj 2016

Neviem co budem robit ja v 39TT ale teraz som v 30TT a trapia ma uplne opacne pocity.

ellca123
3. máj 2016

ja som mala ten pocit od 6 mesiaca
a mala sa narodila po termine - haha

lumma
3. máj 2016

Je to normálne. čochvíľa to budeš mať za sebou a budeš sa radovať

tobnuf
3. máj 2016

Horsie by bolo keby si mala depku ze rodit nechces .. 😂

anakristina
4. máj 2016

@lexilaracroft preto mas tie pocity lebo sa ta kazdy pyta ze este si celá? Nerodis este? Uz si porodila? A kedy uz rodis? Aspon mne z tohoto preskakuje a preto mam pocit ze uz urgentne treba rodit.

anjeli_k
4. máj 2016

Ahoj, urcite nie si sama.ja som chcela porodit uz ked som bola v 7.mesiaci, lebo kazdy sa ma pytal, ci uz mam termin, pritomdom este do prace chodila😄vyzerala som akoobluda, malicka, cela opuchnuta, obrovske brucho, no zufala som bola...a nakoniec som rodila 5dni po termine, aj to akutna sekcia...a obcas by som chcela, aby sa aspon na par hodin vratilmoj syncek do bruska😂😂

filory
4. máj 2016

Tiež som bola na tom podobne. Teraz by som opäť chcela nosiť dieťatko pod srdcom. Tie pocity sú krásne, aj keď tie posledné týždne dávajú naozaj zabrať. Ale myslím, že by sme si to mali užívať 🙂

lexilaracroft
autor
5. máj 2016

V poslednom case som plna emocii ktore nechapem. Doteraz som chcela ist co najskor rodit aby som sa mohla vratit do prace lebo mi doma uz hrabe. Ale teraz mam opacne pocity. Na dalsi tyzden mam poslednu skusku z anglictiny co je par dni pred terminom. Este nech tam drobec vydrzi aby som dokoncila skusky a na rok pojdem na univerzitu. Nie som zla mama ked este chcem aby tam babo ostalo? Do roboty sa uz neponahlam ked mi ponukli univerzitu. Som zmetena...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli