Máte skúsenosti s týmito popôrodnými vložkami?

smejko25
5. aug 2019

Ahojte chcela by som sa opýtať či máte skúsenosti s týmito popôrodnými vložkami 🙂

ankare
5. aug 2019

Tie ružové som mala a boli super.

janapeterjana
5. aug 2019

@smejko25 nie som si ista, ci to bol presne tento model s tou istou savostou, ale mala som vlozky od Canpol Babies. Nedam na ne dopustit, neprepustili nic, ani ked som po porode mala celkom velke uniky mocu. Cize za mna velka spokojnost, boli velke, dlhe, cize po porode super...

kika831
5. aug 2019

@smejko25 mala som oboje- oboje boli fajn. 😉

ukulela
5. aug 2019

ja som mala chicco (na tie sa nepytas) aj tesco - ale nie v tomto obale (cele ruzove) - neviem, ci len zmenili obal, alebo su ine- tie tesco sa mi zdali viac "umele". okrem toho chicco boli vacsie. (okrem toho som mala aj dalsie z lekarni - ale tie chicco som si kupovala balik aj na druhy porod, lebo boli pre mna na tie prve dni naajlepsie. jemne, a hlavne velikanske ... po par dnoch mi uz stacili aj tesco a ostatne ... )

smejko25
autor
5. aug 2019

@ukulela
@kika831
@janapeterjana
@ankare

Ďakujem za odpovede 🙂 akurat ich maju v Tescu a tak ma zaujimalo ze ktore si kupit 🙂

smile31
5. aug 2019

@smejko25 ružové sú najlepšie... Mala som ich po oboch pôrodoch...

sonicka96
5. aug 2019

Ja som mala tieto a boli úžasné ♥️ a to vložky neznášam 🙂

kathhii
5. aug 2019

Tie SAMU neboli zlé, ale urcitie nie hned po porode, to som moc krvacala, tieto som pouzila az neskor, ku koncu 6-nedelia... Ja som potrebovala na zaciatku velke vložky v nemocnici nám odporucili Bella takej tmavoruzovej farby, a tie boli dobre, bola som spokojna a nepretiekli...Takze k tym prvym sa neviem vyjadrit...

ajuga
5. aug 2019

Za mna tiez samu, uplne najlepsie, jemnucke, poddajne, dala som si dve vlozky za sebou do sietovanych nohaviciek. Vsetky ostatne mi velmi vadili, boli akoby sustakove, najhorsie pre mna boli bella ruzove. Tie canpol babies boli tiez fajn, ale na neskor, ked som dole uz nebola taka citliva

ukulela
5. aug 2019

@sonicka96 samu OK, ale su male. ja som zhanala, vacsie, ale nemali nikde - takze tieto som mala az potom, ked som krvacala vyrazne menej. ale ano, pocitovo boli dobre, "nesustali", dobry material. ja som ich pominala.

sonicka96
5. aug 2019

@ukulela to záleží ale aj od postavy aké vložky komu pasujú ja som chudá a veru boli mi akurát 🙂

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikuska555
5. aug 2019

No pre mna tie tesco hnus, umelina a to som ani sita nebola a mala som neprijemny pocit. Muz mi na rychlo kupil v kauflande bevola a tie boli mega. Prvy porod tesco vlozky boli top ale ked uz zmenili na fredflo. Hroza des

jamatkaroka
6. aug 2019

Mne viac vyhovovali Canpol babies lebo som na po nástrihu veľmi boľavá a tieto boli tenšie a netlačili má tak na miestach kde to bolelo.

jamatkaroka
6. aug 2019

Kúpiť si po jednom balení z oboch a potom pošleš manžela dokúpiť tie ktoré ti budú viac vyhovovať.

elekat
6. aug 2019

Mne v nemocnici po porode dali tie bunicite vlozky,ktore sa maju casto menit a ked uz bolo krvacanie slabsie mala som Samu vlozky,ktore boli velmi pohodlne a hlavne neboli nenormalne dlhe. Kamaratky tescove neodporucali,takze som ani neskusala.

jana171218
7. aug 2019

@jamatkaroka prosim Ta kde sa daju kupit tie Vanpol babies? Dakujem

jamatkaroka
7. aug 2019

@jana171218 ja som ich kúpila v Dr. Max

jana171218
7. aug 2019

@jamatkaroka ok dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre