Meno pre dievča - Alica verzus Nikol

katkamarcinova
14. apr 2020

Prosim pekne neviem sa rozhodnut poradte meno Alica alebo Nikol ? Ktore sa Vam paci viac dakujeeem

katkamarcinova
autor
14. apr 2020

@karmen118 a ste si vsimli kolko prispevkov ze Alica je krasne 🙂 inac to ze Alica vas niekto volal a mysleli ste ze ste nieco zle urobila ma asi kazdy koho neoslovia pekne ale mne prave ta Alica sa paci viac ako Alicka mam este Zaru a tiez ju volam Zara lebo sa mi to strasne paci a malej som to vravela lebo stale mami ze preco niesom Zarka ale mne sa prave nepacia zdrobneliny ale Alička je teda fest uz aj namna no :D

karmen118
14. apr 2020

@katkamarcinova Môžete ísť do pôrodnice s oboma menami, a keď vám malú dajú po pôrode prvýkrát do náručia, si budete istá či je to Nikolka alebo Alicka 🙂, alebo vás dokonca napadne v tú chvíľu úplne iné meno, o ktorom ste ani nerozmýšľali a dáte jej to zapísať, aj to sa môže stať 😉 . Obe moje deti chodia k mojej bývalej padiatričke a stále som pre ňu Alička je to na porazenie už 😅. To je pravda záleží aj to ako kto meno vysloví, akým tónom, no a v moje rodine všetci chceli a čakali chlapca a boli sklamaný keď som sa narodila ja...takže asi som to cítila dosť ako dieťa a nesiem si to doteraz ☹

alurabe
14. apr 2020

@katkamarcinova Alica je krasne

judy4
14. apr 2020

Podľa mňa je krajšie Nikol, Nikolka 🙂

all29
20. máj 2020

Za mňa tiež Alica - môžu ju volať Ali, Alka, Alic

eli3k
16. jún 2020

@karmen118 ten pocit sklamania, ze nie syn ale dcera musi byt velmi silny. Ale Alicky si vzdy idu za svojim... Verim, ze ste sa toho mena ujali a nie ste len tak nejaka Zuzka 😉

bolavyzub
22. jún 2020

Ak je to ešte aktuálne - Alica je krásne 🙂

dasenka56
10. jan 2022

@katkamarcinova za mna Alica

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre