Meno pre druhého chlapca

nona31
11. dec 2017

ahojte viem ze sa to tu uz viackrat urcite riesilo ...som v 33tt a este vobec neviem ako sa bude volat nas maly.....prveho synceka mam Samuela druhy sa mal volat Sebastian ale bojim sa ze si budem pliest mena.... tak hladam nieco ine a hlavne nie zacinajuce sa na S .....poradte alebo piste ako sa vase deticky volaju dakujem

veronika426
12. dec 2017

Ja mám Tomaska. Tomasko, Tomino, Tomik úplne že krasne a slovenské meno 🙂

tami2014
12. dec 2017

@reni1512 Ojooooj, nadherne meno!!!! Moje vysnivane. Doma mi vsak nepreslo. ☹

mazula
12. dec 2017

Ahoj, moj starsi je tiez Samko a mensi je Tobiáško, ale tiez sme vyberali tesne, tesne, nechcela som ani uplne obyc meno, ani velmi zahranicne, preto nie Tobias, ale pekne s makcenom🙂)) pacil sa mi aj Šimon, Tadeáš, Eliáš.

reni1512
13. dec 2017

@tami2014 jeee zlata ja som sa nikoho nepytala😂

adrika_77
13. dec 2017

Ja mam Adam, David a Attila po mužovi, ale Adama a Davida si pletiem furt. Ha by som nedala na S, možno Matej, že Samuel a Matej 😉

tami2014
13. dec 2017

@reni1512 Ani ja som sa nemala. ☹

paladia
13. dec 2017

Moj syn je Tobiáš, brat Tadeáš. A ak bude raz este jeden syn,bude Krištof.

reni1512
13. dec 2017

@tami2014 ja tak trosinku lutujem zase dcerine..chcela som Lujzu je to moja srdcovka,tiez mi nepreslo..a teraz som dufala v ruzovu no nevyslo 😁cize ta viem pochopit

tatiana1329
13. dec 2017

moj maly sa vola Jeremy 🙂

k_e_y
13. dec 2017

Ja mám synceka s menom Gregor, a podla mňa najsuper meno, výber bol na ockovi Jurajovi, latinsky Georgius, čiže má akoby meno po otcovi ;)

moonlighting
13. dec 2017

@nona31
Ja mám Maxa. Iba Max, nie Maxim ani Maximilián. Aj keď sa to zdá jedno, nie je 😉 Brat má Huga. Keby som čakala druhého chlapca tiež by som mala ten problém 😀

janickacrazy
13. dec 2017

@moonlighting Max je veľmi pekné aj Hugo je fajn, ale ked ho volajú Huginko, to sa mi zdá také strašné, nemožem si pomocť.

moonlighting
13. dec 2017

@janickacrazy To je na zvyku. Aj na bežné Hugo sme si museli zvyknúť. Ja ho volám Hugi alebo Hugis 🙂 On sám seba volá Uďo 🙂

madamcoco
13. dec 2017

@k_e_y aj ja mam jedneho Gregiho doma. 🙂

k_e_y
13. dec 2017

@madamcoco a ak smiem vedieť aké mená ešte máte doma? Mne sa totiž smeju že k takému menu už nenapasujem podobne ;)

samsungs6
27. jan 2021

Dobryvecer

samsungs6
27. jan 2021

Potrebovala by som radu

nona31
autor
28. jan 2021

@samsungs6 tak my máme nakoniec Samuela a Olivera😉

fineta
28. jan 2021

Obávam sa, ze na "S" vela schodnych možnosti nie je. Asi by som uvazovala nad Simonom. To mi pride najprijatelnejsie z mien na písmeno S.

moonlighting
28. jan 2021

Max a Alex

gurags
28. jan 2021

Emanuel? Boli by Samko a Emko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre