Menštruačné bolesti v 37. týždni

silvika92
1. júl 2020

Ahojte ,
Už 3 deň pociťujem menštruačné bolesti a akokeby ma niekto tlačil zo zadu , mala som mať ďalšiu kontrolu u lekára v piatok ale pre prípad som šla už dnes kde my povedal ,že sa ešte neotváram , ani plodová neodteká a zatiaľ ani hlienová zátka sa neukázala , ale prístroj na ktorom som bola napojená 20min ukázal ,že som mala 3krát kontrakciu , tak lekár my povedal ,že ked do 2dní neporodím ,tak mám prísť naspäť na kontrolu v piatok😕
Keďže termín pôrodu mám správne až 28.júla ,tak sa trošku obávam aj keď lekár povedal ,že mala je v úplnom poriadku a že by nebol už žiaden problém porodiť aj tento týždeň .
Keďže bolesť nieje zatiaľ dosť silná ,tak si stoho ešte nerobím nič a preto som sa chcela spýtať ,či ste mala niektorá z vás niečo podobné a či tie bolesti sa vám potom zosilneli a nakoniec porodili alebo to všetko prestalo a nakoniec potiahli až do termínu ?😔 za každú radu vopred ďakujem

iveta143
1. júl 2020

@silvika92 mozno to budu poslickovia...a mozno sa uz telo pomaly pripravuje na porod, ved lekar sam povedal ze je babo v poriadku, tak mozes uz len porodit...🙂 v kazdom pripade sa ti to uz blizi,tak prajem vela stastia 🙂

s_a
1. júl 2020

kamarátka išla od doktora, všetko v poriadku, išli ešte po kontrole do obchodu a tam jej odtiekla plodová voda

kiki68
1. júl 2020

Toto mam ja od 34tt, zajtra mam termin a myslis ze rodim? No houbeles, iba trpim par hodin denne ako zver a nic z toho. Takze pohoda

silvika92
autor
1. júl 2020

@kiki68 tak to sme asi dve , najradšej by to už človek mal zasebou , tiež trpím už dosť dlho asi preto si ztých bolestí už vlastne nerobím nič 😕 ale držím palce musíme už len vidržať

silvika92
autor
1. júl 2020

@s_a no super ☺ tak uvidíme , ako to bude nakoniec zomnou 😉

silvika92
autor
1. júl 2020

@iveta143 ďakujem ☺

mimi97
3. júl 2020

Ahooj som veľmi zvedavá ako si dopadla? Ja som 37tt a mám to iste,čo ty ale som aj otvorená na 2 prsty tak a tiež termín až 26.7 🤷‍♀️ drzim palčeky

silvika92
autor
3. júl 2020

@mimi97 Ahooj , no tak ešte nič akurát som bola dneska na poradni ako som spomínala, že keď do piatku nič ,tak som musela ísť na kontrolu po tých dvoch dňoch a lekár my povedal ze my krčok maternice už zmäkol ale zatiaľ niesom otvorená , znovu som bola napojená na tom prístroji a kontrakcie sa úkazali 🤷 keďže od pol 6rána som začala mať krče po celom bruchu a od vtedy mám dosť silné bolesti v krížoch , celý deň tvrdé bruško a kontrakcie každých 15-20min a aj dosť silný tlak cítim medzi chodidlami , dá sa to zatial zniesť ,tak uvídime čo sa zmení do toho konca týždňa a že keď do konca týždňa neporodím ,tak znovu na poradňu v pondelok😔

mimi97
4. júl 2020

@silvika92 myslím na teba a držím palce nech to príde už čím skôr, keďže máš tak pravidelne kŕče, na ich mam hocikedy ale vôbec nie nejako v časových intervaloch tak uvidíme, nech sme zdraví hlavne držte sa😘

silvika92
autor
4. júl 2020

@mimi97 dúfam aj ja ,že to príde čím skôr nech to mám za sebou ,ale omňa už ani nejde len nech je malinká v poriadku a dúfam ,že to vidržím ešte potiahnúť do toho 38tt a veľká vďaka napodobne držte sa 💋

mimi97
4. júl 2020

@silvika92 mi sme 36+6 tak snáď už nie dlho a vypýta sa na svet malá nech už máme po tom lebo toto je nekonečné čakanie 🙂 ďakujem kraaasne pfuj,pfij nech mame rýchly pôrod 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre