Môže po sexe v 29. týždni + 2 dni nastať odtok hlienovej zátky?

23. feb 2023

Ahojte idem si pre skúsenosť , malabsom u lekárky naposledy krčok 2,5mm o týždeň som bola je 2,3mm na zatlačenie 1,8mm
Tvrdnutia bruska , pichanie zo spodu je veľké riziko predčasného pôrodu ? Nakoľko mám deti krátko po sebe dve .. doktorka mi povedala že to môže byt spôsobené aj tým že maternica a krčkom sa ešte nestihli zaviniť a zhojit .. a sex vylúčenie úplne ? Cítim sa fajn , len ten krčok .. myslite si že by po sexe mohlo dosť k pôrodu alebo nabehnutiu či odtok hlienovej zátky ? Ďakujem za normálne názory .. nie súdenie 🙂

anavixy
23. feb 2023

Pri krcku pod 25mm stupa riziko predcasneho porodu. Predpokladam, ze gynekologicka ta poucila o tom co mozes a nemozes robit, ci nie? Sex podla mna nie je vhodny v tomto stave, ale ty sa riad tym co ti povedala lekarka, nie zenami na MK 🍀

kukulda1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
floki1994
23. feb 2023

Ak ti tvrdne brusko a skracuje sa krcok je tam vyssie riziko predcasneho porodu..pichanie zo spodu to ma vela zien aj ja sem tam a krcok mam ok...sex ti nezakazu ale obmedzila by som ho..vsak uz par tyzdnov vydrzite 🙂

hsjdudhdbd
23. feb 2023

Ked mate takto keatky krcok urcite ziaden sex totizto spermie vylucuju urcity hormon ktory spusta aj porod a tak isto orgazmus moze tomu dopomoct ˇˇˇˇ dobojujte aspon do35tyzfna potom uz je dietattko plne vyvinute ˇˇˇˇˇ a ked mate dalsie male dieta urcite sa vam neda sanovat a odpocivat tak nepritazujte si sexom

autor
23. feb 2023

@kukulda1234 my už 6 týždňov nič takze tak no 🙈🥴😬🥴

petruska173
23. feb 2023

U nás sex odkedy som tehotná nebol 😂 poctivých 18 týždňov 😀 aj ma už napadlo jak sa dá rodiť po takom celibáte 🤔

paulahr
23. feb 2023

Pri orgazme dochádza k dráždeniu maternice čiže to tvrdnutie sa môže stupňovať a krčok ešte viac skrátiť..ja som už s krčkom 23mm a tvrdnutim ležala až 4x v nemocnici kvôli vysokému predčastneho pôrodu a doma musela len ležať a ležať…na tvojom mieste by som už tých pár týždňov vydržala radšej a viac si užijete sex potom ako náhodou by sa teraz niečo prihodilo a porodila by si predčasniatko a potom si to vyčítala 🙏🏻držím palce

autor
23. feb 2023

@paulahr ide mi Oto že či mi môže vyvolať porod alebo odísť hlienovej zátka .. pondelok idem opäť vyšetrenie ak bude zlý nález nemocnica ..

paulahr
23. feb 2023

Áno môže 🙂

anavixy
23. feb 2023

Ved si tu uz dostala x odpovedi, ak hladas niekoho kto ti napise, ze nie nemoze sa to stat a mozete na to veselo vletiet, tak taku tu asi nenajdes. Proste neblbnite a pouzite ine sposoby, ked je to take zivotne dolezite, lebo to fakt nie je sranda. Co ine by sa asi tak mohlo pri tom sexe stat nez to co sa opakovane pytas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre