Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem ísť so synom do nemocnice, keď budem v 8 mesiaci?

daduska2009
13. nov 2012

Ja by som mala otázku a rada by som vedela názory mamičiek.Náš synček bol teraz na kolonoskopii preto že mava krv v stolici,bol mu zistený polyp na črievku a objednali ho na 2.12. na zákrok pri ktorom mu ho odstrania,cítim sa dobre a tehotenstvo prebieha ako má,čo si myslíte môžem ísť s ním a byť s ním hospitalizovaná? Je to tak na 3-4 dni Dakujem za odpovede.

stanislavao
13. nov 2012

samozrejme, ze mozete ist s nim. ved co tam bude sam, chudiatko male. ved tam nebudete nic tazke dvihat a ked nemate komplikacie. ja som v 8 mesiaci malovala a stahovala nabytok.

cacika
13. nov 2012

zavisi od nemocnice kde bude hospitalizovany. vacsinou tehotne zeny nemozu zostat s dietatom ale moze ist niekto iny z rodiny, manzel, babka... ale ako pisem zavisi od internej smernice tej ktorej nemocnice. niekde s tym problem nemaju.

jana
13. nov 2012

No ja som v takej situacii nebola, ale raz ked som bola s malym v nemocnici, bola tam maminka kt. bola uz v nemocnici mesiac a v tu dobu co som tam bola ja mala necely mesiac pred terminom porodu. Bohuzial bola jedina, kt. sa vedela o ich dcerku postarat, tak tam bola ona, a musim povedat, ze bola v lepsej nalade nez ja 😉. Neviem si predstavit, ze by som maleho nechala sameho v nemocnici, mam uz niejake pobyty za sebou, a po zakroku, to bolo len 'mama, mama'. No a ked nikto iny z Vasej rodiny nemoze, a citis sa v poriadku, tak nemyslim, ze by to mal byt problem.

luciferkax
13. nov 2012

@stanisalvao tu nejde vôbec o dvíhanie, a maľovanie, ide to kooooopec cudzích baktérií, ktoré sa v nemocnici nachádzajú. Ja som bola v dvoch nemocniciach a tehotné mamičky hospitalizovali veľmi neradi, teda len vprípade, že s dieťatkom naozaj nemal kto iný ostať, jedna tam bola na dva dni, kým sa vraátil manžel sz práce, robil kamionistu a potm u stiredal....

svenka
13. nov 2012

ahoj, ja som bola so starsim synom v nemocnici v aprili a v maji sa nam narodil mladsi 🙂 takze jasne, mozes ist 🙂 ani si neviem predstavit, ze by som tam s mojim malym nesla... ved take male dieta, zlaknute z noveho prostredia a cudzich ludi, a k tomu ubolene po operacii, chce a potrebuje mat pri sebe mamu...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli