Myslíte, že už ide o kontrakcie?

alojzova
17. jan 2020

Ahoj som prvorodička a akurát som v 40+2dni. Od včera mi je tak zle stále ma boli v podbrušku a aj chrbát a stále močím. Celú noc ma to tak bolelo aj terás ... Myslíte si že sú to už pôrodné kontrakcie?

tosomja
17. jan 2020

@alojzova ahoj, asi by si tu teraz nepisala, keby si mala porodne kontrakcie. Ale ak sa citis zle, treba ist do nemocnice, to uz hocikedy sa moze spustit porod.

smajluska
17. jan 2020

Treba ist ku gynekologovi cim skor. Necakajte. Vysetri Vas a budete vediet co sa deje.

alojzova
autor
17. jan 2020

@tosomja no vieš strašne ma boli v podbrušku tak asi 2minity potom prestane a neviem či ísť keď mi ešte neodtiekla plodová voda

alojzova
autor
17. jan 2020

@smajluska určite zajdem

34katka34
17. jan 2020

@alojzova mne ani pri jednom pôrode neodtiekla plodová voda, tak niekedy netreba čakať.

alojzova
autor
17. jan 2020

@34katka34 áno už sa chystám do porodnice

tamvtme
17. jan 2020

Keď sa ti čokoľvek nezdá, radšej chod, nech sa na teba pozru 😉

diaalex
17. jan 2020

@alojzova z vlastnej skúsenosti ti pisem, že u každého porod začína inak 🙂 napr u mna to bolo tak, že cez noc ma prehanalo a mala som blby pocit, ráno som šla na pohotovosť (cez víkend) a to som už rodila 😁 vodu mi pustili na sále 🙂 takze ti odporúčam aby si šla k lekárovi 🙂

dzejsik
17. jan 2020

@alojzova ak je to pravidelne, odmeraj intervaly a ak su pod 7 min, tak mozes do nemocnice kludne ist uz

evalin88
17. jan 2020

Kontrakcie sa napr. U mna podobali na silnejšiu MS, nevedela som ani doktorke povedať, či je to "ono". Namerať to tiež najprv nevedeli.. určite by som išla do nemocnice, kazdy ma iny prah bolesti...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre