Pád na kolená v 34tt

dadu7
22. júl 2018

Ahojte, som v 34tt a vcera keď som vencila psíka posmykla som sa a padla na kolena... Nemam bolesti, malý pekne kopka.. Zajtra moja dr. Neordinuje myslite, ze by som mala aj tak zbehnut dnes na pohotovosť? Mozno len strachujem zbytocne lebo sa citim dobre a nic mi nieje.. Ale mam mensie obavy

gertrudka222
22. júl 2018

Hmmm ťažko povedať, podľa mňa ak to bolo len na kolená a cítiš sa dobre, nemalo by sa ani malinkému nič stať

sindas
22. júl 2018

@dadu7 ja som okolo 20 tt padla zo schodov. Osuchnutu som mala celú nohu zboku ale keďže mi nič iné nebolo a malý kopkal tak som nešla na pohotovosť. Pri ďalšej poradni som to spomenula doktorovi ale všetko bolo v poriadku a sam povedal ze bábätko je dobre chránené. Takže sa nemusíte obávať ak kopká a vy sa cítite dobre, tak by som zbytočne nestresovala.

renatka100
22. júl 2018

@dadu7 ja som sa na dovolenke prevratila na lehatku ale kedze som citila pohyby som to neriesila. Babatko je dobre v brusku chranene.

d_ika
22. júl 2018

@dadu7 ahoj, veď si pripadne skús zavolať do nemocnice, opis situáciu a mechanizmus pádu a možno ta usmernia, ako ďalej. Budeš asi aj kludnejsia 😉držím palce

zooeynka
22. júl 2018

@dadu7 na pohotovosti sa na teba pozru ci nie si trafena, alebo co...co im povies??? Spadla som ale je mi fajn a nic mi nie je? Aaaach dievca, uzivaj si tehotenstvo lebo po porode uz na taketo sledovania seba samej nebudes mat cas....

gabko777
22. júl 2018

Ja som spadla na kolena v 23 tyzdni a riadne .
Mala.kopkala ale volala som sestricke a ta povedala ze pokial nekrvacam a nemam.bolesti a citim malu tak nemam stresovat , ze babatko je.dobre chranene .

nikuska744
22. júl 2018

Ja som spadla rovno na brucho v 8. mesiaci...Myslela som si, že je koniec. Stáli pri mne všetci svätí...Nič mi nebolo...Po dome mi teraz behá 2,5 ročné šidlo.

lednickajana
22. júl 2018

Padla som pocas tehu 2x,raz v 5mesiaci druhy v 7mesiaci a vzdy som bola na kontrole.doktorkA ma upozornila ze vzdy mam pre istotu prist aj ked sa citim ok a citim pohyby...lebo moze sa odlupnut placenta atd....

ferihegy
22. júl 2018

Ja som cca v 20tt spadla na zadok. Prisli vsak bolesti do podbruska. Smer pohotovost a hospitalizacia na pozorovanie.

candii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mint_blossom
22. júl 2018

Ja som mala v 7mes. autonehodu, nic vazne to nebolo, len tukanec. Nic mi nebolo, ale pre istotu som na druhy den sla k dr. Aj ked na mna pozerala ze co otravujem, kaslala som na nu, ja som mala istotu ze vsetko je v poriadku, to bolo pre mna dolezitejsie ako nejaka oduta sliepka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre